Çifti i njohur turk i jep fund beqarisë (Foto)

Çifti i njohur turk Kivanc Tatlitug dhe Tuba Buyukustun dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Kjo martesë realisht është zhvilluar në kuadër të

Çifti i njohur turk Kivanc Tatlitug dhe Tuba Buyukustun dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

Kjo martesë realisht është zhvilluar në kuadër të serialit të njohur ‘Cesur ve Guzel (Bukuroshja dhe Guximtari)’.

Në këtë serial dy aktorët më të paguar janë protagonistët kryesorë me rolet si Cesuri dhe Seyhania.

Seria e fundit, aty ku historia e hakmarrjes ka përfunduar me fund të lumtur do të transmetohet këtë muaj (Qershor) me datë 22, shkruan lajmi.net

COMMENTS