Çifti i njohur i estradës bëhen prindër (Foto)

Këngëtari i njohur, Besart Halimi, është bërë baba për herë të parë. I martuar vitin e kaluar, Besarti dhe bashkëshortja e tij Jana, janë bërë prin

Këngëtari i njohur, Besart Halimi, është bërë baba për herë të parë.

I martuar vitin e kaluar, Besarti dhe bashkëshortja e tij Jana, janë bërë prindër ditën e sotme, përcjellë zico.tv

Jana ka sjellë në jetë një vajzë, ndërsa e kanë pagëzuar me emrin Kaia.

Lajmin e gëzuar e ka dhënë vet Besarti, i cili edhe e ka postuar fotografinë e parë të bukuroshes.

‘Mirë se erdhe në jetë Kaia’ Paq jetë të gjatë dhe të lumtur..! Të duam shumë!, ka shkruar Besarti.

Të shpejta kanë qenë urimet e familjarëve dhe miqve të cilët e kanë uruar atë për ardhjen në jetë të Kaias.

COMMENTS