Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së parë (Foto)

Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së parë (Foto)

Ka shumë vite që janë në lidhje dashurie, madje konsiderohen si një nga çiftet më të famshme dhe më të kompletuar në botën e të famshmëve. Bëhet f

Ka shumë vite që janë në lidhje dashurie, madje konsiderohen si një nga çiftet më të famshme dhe më të kompletuar në botën e të famshmëve.

Bëhet fjalë për futbollistin e talentuar Gregory Kurtley van der Wiel dhe modelen belge, Rosie Bertram.

Çifti shumë shpejtë pritet të bëhen prindër, këtë e ka bërë të ditur ditë më parë vet bukuroshja përmes rrjetit të saj social Instagram.

COMMENTS