Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së dytë

Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së dytë

Nëna e Noyzit hip në Ferrari: Reagimi i saj do ju bëj të qeshni me lot
Shpend Ahmeti feston ditëlindjen, s’mund ta besoni moshën e tij!

Chrissy Tiegen është në pritje të fëmijës së dytë.

Modelja e njohur e cila është e martuar me këngëtarin, John Legend të martën ndau një video interesante me fansat në Instagram.

Ajo me anë të video ka zbuluar lajmin emocionues se është në pritje të fëmijës së dytë.

31 vjeçarja shfaqet me vajzën e saj Lunën përderisa e pyet atë se çfarë ka në bark modelja, dhe Luna i përgjigjet se është një fëmijë.

Chrissy dhe John u martuan në vitin 2013 dhe u bënë prindër të Lunas në prill të vitit 2016.

it's john's!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

COMMENTS