Çiftet e famshme në përditshmëri (Foto)

A thua si veprojnë yjet botërore në përditshmëri? Kjo duhet të jetë pyetja që shumë prej nesh mbase i bëjnë vetes. Në fotot e mëposhtme do të keni

A thua si veprojnë yjet botërore në përditshmëri? Kjo duhet të jetë pyetja që shumë prej nesh mbase i bëjnë vetes.

Në fotot e mëposhtme do të keni mundësinë t’i shihni 10 çiftet e famshme se çfarë bëjnë në përditshmërinë e tyre.

Hollywood-i është po aq i zakonshëm dhe i njëjtë sa jeta e të gjithë njerëzve tjerë. Këto fotografi nxjerrin pa grim dhe pa veshje madhështore çiftet në vijim.

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis

Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Eddie Redmayne dhe Hannah Bagshawe

Keira Knightley dhe James Righton

Megan Fox dhe Brian Austin Green

Cumberbatch dhe Sophie Hunter

Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis

Matt Damon dhe Luciana Barroso

Julianne Moore dhe Bart Freundlich

Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher

COMMENTS