Chris Brown i komenton Rihannas në Instagram, shumë kohë pas ndarjes (Foto)

Rihanna së fundmi është duke marrë pjesë në festivalin tradicional në vendlindjen e saj, Barbados, dhe veshja e saj ishte thjesht e pabesueshme. Kë

Rihanna së fundmi është duke marrë pjesë në festivalin tradicional në vendlindjen e saj, Barbados, dhe veshja e saj ishte thjesht e pabesueshme.

Këngëtarja postoi një foto me veshjen ekstravagante në Instagram, e bomba ishte kur Chris Brown – ish i dashuri i saj, e komentoi atë.

Në mesin e mijëra komenteve, sigurisht se në sy ra ai i këngëtarit që dikur abuzoi me Rihannan, duke i lënë ‘sytë’ emoji nën fotografinë e saj.

Fansat padyshim se e panë këtë dhe e pëlqyen komentin mbi 4 mijë herë.

Rihanna dhe Chris Brown kanë pasur një lidhje me probleme ku janë bashkuar dhe ndarë disa herë.

Madje, Riri e tradhëtoi Chris Brownin me reperin Drake, por Chris mbajti dashurinë për këngëtaren seksi.

COMMENTS