‘Champions’ është kënga më e re e publikuar nga Kanye West.

Këtë këngë reperi amerikan e sjell në bashkëpunim me shumë artistë të tjerë, duke përfshirë këtu Big Sean, 2 Chainz, Gucci Mane, Desiigner, Quavo, Travi$ Scott dhe Yo Gotti.

Ndryshe, West ka thënë se së shpejti do të fillojë një turne për të kënduar këngët e albumit të fundit, ‘The life of Pablo’.

COMMENTS