Çfarë po përgatit Elvana? (Video)

Çfarë po përgatit Elvana? (Video)

Këngëtarja simpatike Elvana Gjata e cila ka nisur rrugëtimin për një karrierë ndërkombëtare tashmë ka nisur përgatitjet për projekt të ri. Në një p

Këngëtarja simpatike Elvana Gjata e cila ka nisur rrugëtimin për një karrierë ndërkombëtare tashmë ka nisur përgatitjet për projekt të ri.

Në një postim në Instagram, shihet një video e Elvanës me një pamje më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, përcjell zico.tv

Grim të thjeshtë, flokë voluminoze dhe veshje shumëngjyrëshe, Elvana ka lënë mbishkrimin ‘Ku?’ duke mos zbuluar detaj tjera.

Nuk dihet nëse është një fotosesion i radhës apo këngëtarja 30 vjeçare është në përgatitje të një kënge të re.

Ku?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

COMMENTS