Çfarë po ndodhë me Morena Tarakun? (Foto)

Çfarë po ndodhë me Morena Tarakun? (Foto)

Këngëtarja shqiptare merr dhuratë nga Katy Perry (Foto)
Bes Kallaku drejt Hollywoodit (Foto)

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku shumë shpejt pritet që të sjell një projekt të ri muzikor për muajt e nxehtë.

Vetëm pak ditë më parë ajo ishte në pushime në Maldive, ndërsa tani është rikthyer në Kosovë për të vazhduar punën me projektet e reja.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat publikon thuajse çdo ditë fotografi nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, në të cilën shfaqet mjaft provokuese, veçmas te pjesa e gjoksit, në të cilën Taraku nuk kursehet asnjëherë, dhe vazhdon ta ekspozojë.

Në paraqitjet e aj Morena vjen gjithmonë seksi, ndërsa ua ka vërtetuar të gjithëve se trupi i saj është një nga më të mirët në estradë.

COMMENTS