Çfarë po ndodh me Mc Kreshën? Ky ndryshim drastik i tij! (Foto)

Çfarë po ndodh me Mc Kreshën? Ky ndryshim drastik i tij! (Foto)

Mc Kresha konsiderohet te jetë njëri ndër reperët më të pëlqyer nga publiku. Që nga fillimi i karrierës muzikore ka arritur të mbledh një numër të

Mc Kresha konsiderohet te jetë njëri ndër reperët më të pëlqyer nga publiku.

Që nga fillimi i karrierës muzikore ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave, që vazhdojnë të përkrahin edhe në ditët e sotme, e madje këngët e tij bëhen gjithnjë hite.
Por, së fundmi ajo çka na bie në sy është ndryshimi drastik që ka bërë Kresha, që nga fillimi i karrierës e deri më tani, saqë nuk po e njohim me stil të ri të flokëve.

Shikoni disa nga imazhet dhe vëreni ndryshimet.

Këngët e fundit që ka publikuar janë , ‘Duqa mi duqa’ dhe ‘Numra’, kjo e fundit në bashkëpunim me Capital T. Ndërsa, PINT kanë paralajmëruar edhe albumin e ri që do sjellin së shpejti në treg, UNITED STATE OF ALBANIA.

COMMENTS