Çfarë i ndodhi kështu trupit të Kidës?! (Foto)

Çfarë i ndodhi kështu trupit të Kidës?! (Foto)

Kida është njëra nga këngëtaret më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në 'Instagram' ku s

Kida është njëra nga këngëtaret më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku shihet shumë provokuese dhe seksi veshur me një fustan të shkurtë farmerke.

Trupi i saj i nxirë e bënte të dukej edhe më provokuese, teksa me anën e këtij postimi ajo po paralajmëronte projektin e ri.

Ky projekt do të publikohet sonte teksa Kida ka treguar se ka punuar me të njëjtën bashkëpunëtor si zakonisht.

COMMENTS