Çfarë e bën Ledri Vulën të harrojë se ka shtëpi (Foto)

Duket se reperi i njohur Ledri Vula, është shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore. Së fundmi ai ka postuar një fotografi në Instagram me një mbishkr

Duket se reperi i njohur Ledri Vula, është shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore.

Së fundmi ai ka postuar një fotografi në Instagram me një mbishkrim interesant, shkruan arbresh.info

‘Kur ke harru që ke shtëpi’, ka shkruar Ledri në foton e postuar. E si duket se Ledri është lodhur dhe ka nevojë të pushojë në shtëpinë e tij.

COMMENTS