Çfar po ndodh me Dafina Zeqiri! (Foto)

Pothuajse ka një vit që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, megjithëse ka paralajmëruar se po punon për to. Dafina Zeqiri ka kohë që po jeto

Pothuajse ka një vit që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, megjithëse ka paralajmëruar se po punon për to.

Dafina Zeqiri ka kohë që po jeton dhe veron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe prej atje kishte paralajmëruar këngë të reja.

Dhe kur pritej që të sillte ndonjë videoklip të ri, këngëtarja ka marrë një vendim drastik, përcjellë zico.tv

Mëngjesin e sotëm llogaria personale e këngëtares në Instagram dhe Facebook është ‘zbrazur’ nga të gjitha publikimet e videove dhe fotografive.

Nuk dihet nëse do të jetë një fillim i ri i këngëtares apo i është hakuar llogaria e këtij rrjeti social.

COMMENTS