Category: ZICO TV

1 75 76 77 78 79 770 / 783 POSTS
Semaforë në tokë për të ‘fiksuarit’ pas telefonëve (Video)

Semaforë në tokë për të ‘fiksuarit’ pas telefonëve (Video)

Semaforë tokësorë janë instaluar në një udhëkryq këmbësorësh në një qytet në Holandë, për të ndihmuar përdoruesit e smartphoneve që të kalojnë rrugën ...
Lajmërohet Jehona Sopi (Video)

Lajmërohet Jehona Sopi (Video)

Këngëtarja Jehona Sopi, e cila prej një kohe të gjatë ka humbur nga syri i publikut pa ndonjë projekt të ri, shkruan zico.tv Për kureshtarët, duhet ...
Këngë të shpirtit nga Gazza (Video)

Këngë të shpirtit nga Gazza (Video)

Para pak ditësh, këngëtari Gazmend Kelmendi, i njohur si Gazza, ka lansuar albumin e tij të dytë të titulluar 'Këngë të shpirtit', përcjellë zico.tv ...

Sot është njëri nga këngëtarët më të mëdhenj shqiptarë! (Video)

Ai vlerësohet si njëri ndër këngëtarët më të mëdhenj shqiptarë. Me shumë vite në skenë, përjetime e shumë duartrokitje, Sinan Vllasaliu ka arritur ...
Cilin djalë e donte Leonora Jakupi?! (Foto/Video)

Cilin djalë e donte Leonora Jakupi?! (Foto/Video)

Leonora Jakupi e cila njihet për bukurinë e saj, zërin atraktiv dhe linjat e jashtzakonshme, vazhdon të jetë edhe sot ndër këngëtaret më të pëlqyera p ...
Mimoza Shkodra sot yll, por dikur dukej kështu (Video)

Mimoza Shkodra sot yll, por dikur dukej kështu (Video)

Ajo sot është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në estradën muzikore shqiptare. Pëlqehen shumë sidomos baladat që ajo i këndon. Këngëtarja e zha ...
Hiti i Adelina Ismailit dhe Tingulli 3 që kurrë s’u bë me klip! (Video)

Hiti i Adelina Ismailit dhe Tingulli 3 që kurrë s’u bë me klip! (Video)

'Me Kosovë luhet komor'. Ky ka qenë projekti i ideuar nga Zico Company, e që i kishte bashkuar në një projekt të madh në vitin 2003 këngëtaren Adelina ...
Yjet ju dhurojnë festë të paharruar në programin festiv në ZICO TV (Video)

Yjet ju dhurojnë festë të paharruar në programin festiv në ZICO TV (Video)

Si çdo vit tjetër ZICO TV ka përgatitur program të pasur festiv për pritjen e Vitit të Ri 2017. Për të gjithë ju që keni vendosur të festoni bashk ...
Ja si duket sot personazhi i ‘Murdita Zotnie’ (Foto/Video)

Ja si duket sot personazhi i ‘Murdita Zotnie’ (Foto/Video)

Sigurisht ju kujtohet 'murdita zotnie', përshëndetja më simpatike e zotëri Shabanit nga Gjilani, e cila ishte bërë hit në internet në kohën e realizim ...
Kur Gjyste Vulaj e bën Hot LIVE! (Premierë/Video)

Kur Gjyste Vulaj e bën Hot LIVE! (Premierë/Video)

Ajo njihet si një nga këngëtaret më të veçanta të estradës sonë. Me një stil dhe dukje ekstravagantë ajo shpesh etiketohet edhe si një nga artistet më ...
1 75 76 77 78 79 770 / 783 POSTS