Category: ZICO TV

1 42 43 44 45 46 93 440 / 925 POSTS
Publikohen në YouTube videot nga ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Video)

Publikohen në YouTube videot nga ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Video)

Para pak ditësh është mbajtur në Prishtinë për të 13-tën herë eventi më i madh shqiptar për ndarjen e çmimeve 'Zhurma Video Music Awards', ku triumfoi ...
Spinaqi, bima barishtore me përfitime të shumta shëndetësore (Video)

Spinaqi, bima barishtore me përfitime të shumta shëndetësore (Video)

Spinaqi është bimë barishtore që përdoret për t’u ushqyer në formë të gjellës apo sallatës. Spinaqi është një superushqim i pasur me lëndë të shumt ...
‘Ruby’ çokollata e kuqe (Video)

‘Ruby’ çokollata e kuqe (Video)

Ka një shije të re për çokollatën dhe është fryt i përpjekjeve 13 vjeçare të mjeshtrave të ëmbëlsirës aq të dashur nga të gjithë; zviceranëve. Risi ...
Lajthia dhe vlerat e saj (Video)

Lajthia dhe vlerat e saj (Video)

Lajthia është një element shumë i rëndësishëm ushqimi në një dietë të ekuilibruar. Ajo ka disa veti të rëndësishme shëndetësore në mbrojtjen kundër së ...
Kështjella më e lartë prej rëre (Video)

Kështjella më e lartë prej rëre (Video)

Një ekip ndërkombëtar artistësh kanë ndërtuar kështjellën më të lartë prej rëre në botë, në Gjermani. Një kompani udhëtimesh ishte nismëtare e projekt ...
Kush e bën të ndihet mirë Lorin (Video)

Kush e bën të ndihet mirë Lorin (Video)

'Datë e veçantë' projekti i fundit i këngëtares shumë të dashurë Lori, të cilinë e solli në bashkëpunim me Krenar Krasniqin. E bukur, me zë të mrek ...
Dosti vjen me ‘skandal’ (Video)

Dosti vjen me ‘skandal’ (Video)

Rep artisti i ri i talentuar Dosti, pas projektit të fundit 'Baby çka u bo' nuk ka ndërmend të ndalet duke punuar rreth projekteve të reja,shkruan zic ...
Ardian Bujupi merr ‘propozimin’ më të çart për martesë (Video)

Ardian Bujupi merr ‘propozimin’ më të çart për martesë (Video)

Këngëtari ndër më të bukurit shqiptarë Ardian Bujupi, fituesi i sivjemë i ZhurmaVMA13 ka marrë një propozim interesant, nga ish producentja e këtij ev ...
E pa pritur: Ja çfarë thotë Labinot Gashi për RTV21 (Video)

E pa pritur: Ja çfarë thotë Labinot Gashi për RTV21 (Video)

Prezantuesi shumë i dashur për publikun shqiptar Labinot Gashi, dalja e të cilit nga RTV21 u përfol në shumë mënyra, është rikthyer përsëri aty. N ...
Kjo është historia e fustanit që Mihrija e veshi në ZhurmaVMA (Video)

Kjo është historia e fustanit që Mihrija e veshi në ZhurmaVMA (Video)

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha nuk di të plaket. Si gjithmonë paraqitjet e saj para publikut, marrin kritika pozitive shkruan zico.tv Por, në ...
1 42 43 44 45 46 93 440 / 925 POSTS