Category: ZHURMAVMA

1 2 3 4 10 / 36 POSTS
Haki Misini i grupit MAK nderohet post-mortem me çmimin për vepër jetësore në ZhurmaVMA13 (Video)

Haki Misini i grupit MAK nderohet post-mortem me çmimin për vepër jetësore në ZhurmaVMA13 (Video)

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të spektaklit 'Zhurma Video Music Awards'. Pak ditë para 2 tetorit, dita kur edhe zy ...
Zbulohet: Big Mama do ta prezantojë ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Foto-Video)

Zbulohet: Big Mama do ta prezantojë ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Foto-Video)

Kanë kaluar pak ditë nga shpallja e datës për mbrëmjen e ndarjes së çmimeve të 'Zhurma Video Music Awards 13'. Ndërkohë, kurioziteti për ZhurmaVMA ...
Zyrtare: Zhurma Video Music Awards 13 po vjen, kjo është data (Video)

Zyrtare: Zhurma Video Music Awards 13 po vjen, kjo është data (Video)

Nata e Madhe e ndarjes së çmimeve e spektaklit 'Zhurma Video Music Awards' tashmë e ka datën. Bordi drejtues i 'ZhurmaVMA' ka vendosur që ngjarja ...
Paraqitja e parë publike e Ledri Vulës (Video)

Paraqitja e parë publike e Ledri Vulës (Video)

Reperi i njohur Ledri Vula është një nga figurat publike më të spikatura të momentit. Karrierën e tij muzikore Ledri e nisi me grupin 'Skillz' bashkë ...
Milaim Zeka i kap flokët këngëtares Enca Haxhia (Video)

Milaim Zeka i kap flokët këngëtares Enca Haxhia (Video)

Gazetari Milaim Zeka njihet për fjalorin e tij mjaft kritik ndaj politikës, të cilin shpesh herë e shoqëron me ironi dhe sarkazëm. Por mbrëmjen e 15 s ...
Zhurmë gjithandej, Noizy nuk pendohet për asgjë! (Video)

Zhurmë gjithandej, Noizy nuk pendohet për asgjë! (Video)

Pas angazhimeve të tij të shumta, njëri ndër reperat më të famshëm shqiptar Noizy ka udhëtuar për në Zvicër. Ai ka publikuar një fotografi nga atje, ...
Robert Berisha: ‘Prishtinalitë u dorëzuan’ (Video)

Robert Berisha: ‘Prishtinalitë u dorëzuan’ (Video)

Ka pak ditë që është mbajtur 'Zhurma Video Music Aëards 12' derisa emocionet janë akoma të freskëta. Këngëtari Robert Berisha është nderuar me çmim ...
Getinjo mashkulli më i mirë (Video)

Getinjo mashkulli më i mirë (Video)

Dueti mes vëllezërve të famshëm Getinjo dhe Mozzik 'Tony Montana' ka rezultuar shumë i suksesshëm duke u dëgjuar gjithandej. Projekti në fjalë ngjiti ...
Milaim Zeka: Mali i Zi do t’i falte Kosovës 50ha tokë – ja shkaku (Video)

Milaim Zeka: Mali i Zi do t’i falte Kosovës 50ha tokë – ja shkaku (Video)

Moderatori i spektaklit 'Zhurma Video Music Awards 12' gazetari Milaim Zeka, ka lavdëruar edhe një herë bukuroshet shqiptare. Madje ai tha se krye ...
‘Thyejnë’ sigurimin për ta puthur Encën (Video)

‘Thyejnë’ sigurimin për ta puthur Encën (Video)

Nëse ndokush ka parë skena të tilla tek artistët ndërkombëtarë, te shqiptarët janë të rralla këto pamje. Këngëtarja Enca Haxhia ka përjetuar çaste ...
1 2 3 4 10 / 36 POSTS