Category: SPORT

1 50 51 52515 / 515 POSTS

Daily Mail: Ekipi i vogël synon të bëjë surprizën në ‘Euro 2016’

Kualifikimi historik i Shqipërisë në 'Euro 2016' ka detyruar shumë media të mëdha ndërkombëtare të shkruajnë për kuqezinjtë. 'Arritja më e madhe e ...

Kombëtarja vazhdon përgatitjet, në stërvitje edhe Mavraj e Abrashi

Kombëtarja shqiptare vazhdon punën e saj për Kampionatin Evropian të futbollit në Perro Girek. Skuadra kuqezi zhvilloi seancën stërvitore të paradites ...

Nelson, zogu tropikal parashikon rezultatet e Euro 2016

Kampionati Europian në Francë ka parashikuesin e tij zyrtar. Ndërsa në Botërorin 2010, parashikimet për fituesin e ndeshjeve bëheshin nga i famshmi Ok ...

Zvicra, optimizëm për sfidën me Shqipërinë

Fytyra të qeshura dhe shumë optimizëm për ndeshjen me Shqipërinë. Ishte kjo panorama e stërvitjes së fundit të Zvicrës zhvilluar paraditen e kësaj të ...

Majlinda e Artë

"Shqiptarët kanë në përgjithësi prirje për sport dhe nuk është investim i keq. Kjo do të thotë se nuk është investim i kotë nëse investohet në sport. ...
1 50 51 52515 / 515 POSTS