Category: SPORT

1 2 3 34 10 / 332 POSTS
Futbollistët që kanë parë vdekjen me sy (Video +18)

Futbollistët që kanë parë vdekjen me sy (Video +18)

Janë të gatshëm që edhe shpirtin të lënë në fushë për sportin më të popullarizuar në botë. Nuk janë të paktë futbollistët që kanë rrezikuar edhe je ...
Statistikat që tregojnë diferencën e madhe ndërmjet Messit dhe Ronaldos në El Clasico

Statistikat që tregojnë diferencën e madhe ndërmjet Messit dhe Ronaldos në El Clasico

Leo Messi edhe një herë tjetër tregoi se në El Clasico është lojtar më i mirë se sa Cristiano Ronaldo. Ylli i Barcelonës, Leo Messi shënoi dy gola ...
Në Spanjë po komentohet shumë ky veprim i Messit (Foto)

Në Spanjë po komentohet shumë ky veprim i Messit (Foto)

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ia ka siguruar fitoren Barcelonës ndaj Real Madridit duke shënuar në sekondat e fundit për rezultatin 3:2. Pas ...
Krasniqi luftoi, por nuk ia doli ndaj Abrahamit (Video)

Krasniqi luftoi, por nuk ia doli ndaj Abrahamit (Video)

Boksieri Haxhi Krasniqi luftoi deri në fund, por nuk ia doli ndaj Arthur Abraham. Armeno - gjermani tani i hapët rrugat që të luftojë për titullin e b ...
Zbulohen çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Zbulohen çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atleticon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monacon. Ndeshjet e para do ...
Goli i Shaqirit më i miri, EA Sports ka një befasi për të (Video)

Goli i Shaqirit më i miri, EA Sports ka një befasi për të (Video)

Xherdan Shaqiri ishte ndër futbollistët më të mirë të javës që lamë pas. Mesfushori kosovar me pasaportë zvicerane shënoi një gol të mrekullueshëm ...
Zbulohen emrat e futbollistëve që mund ta fitojnë ‘Topin e Artë 2017’, Messi nuk është askund (Foto)

Zbulohen emrat e futbollistëve që mund ta fitojnë ‘Topin e Artë 2017’, Messi nuk është askund (Foto)

Kanë dalë emrat e parë që parashihen si finalistë për “Topin e Artë”, ku ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mbetet favorit kryesor për ta fituar. ...
Mbretëresha e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar për herë të tretë Kampionatin Evropian (Foto)

Mbretëresha e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar për herë të tretë Kampionatin Evropian (Foto)

Xhudsitja kosovare, Majlinda Kelmendi, ka fituar për herë të tretë Kampionatin Evropian të xhudos, duke konfirmuar epitetin Mbretëresha e xhudos. A ...
Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë

Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë

Ylli i tenisit, Serena Williams, është shtatzënë me fëmijën e parë dhe pret të lindë këtë vjeshtë, tha një zëdhënës i saj. Tenistja amerikane, 35 v ...
Ronaldo tregon se si arrihen objektivat

Ronaldo tregon se si arrihen objektivat

Sulmuesi Cristiano Ronaldo është shprehur i lumtur përkundër akuzave ndaj tij dhe Viktor Kassai pas fitores së Real Madridit ndaj Bayern Munichut në ç ...
1 2 3 34 10 / 332 POSTS