Category: SHOWBIZ

1 311 312 3133130 / 3130 POSTS

Skivi po bën gati klipin e ri, ja detajet

Hip hop artisti i Babastars, Skivi, po bën gati videoklipin e tij të ri. Skivi po punon në projektin e ri, xhirimet e të cilit tashmë kanë nisur. ...

Çiljeta zvogëlon gjoksin

Edhe pse gjithmonë ka rënë në sy dhe është përmendur për përmasat e mëdha të gjoksit, ajo zakonisht iu ka kënduar të pasmeve të saj. Por, gjoksin ...
Yllka Kuqi vjen me një befasi të madhe (FOTO)

Yllka Kuqi vjen me një befasi të madhe (FOTO)

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të skenës muzikore shqiptare por kohëve të fundit, Yllka Kuqi, ka munguar me projekte në skenën muzikore. Po ...
Ledri tek Presidenti Nishani (Foto)

Ledri tek Presidenti Nishani (Foto)

Rep artisti i mirënjohur kosovar, Ledri Vula sot ka qenë tek Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani. Ledri atje ka shkuar më ndryshe seç jemi mësuar ...
Kjo është familja e “Drenicakut” të “O sa mirë” (Foto)

Kjo është familja e “Drenicakut” të “O sa mirë” (Foto)

Njëri ndër aktorët më të pëlqyer në serialin “O sa mirë”, Jeton Zogjani ose më mirë i njohur si Hakiu nga Drenica duket se gëzon një jetë të mirë fami ...
Era Istrefi, më e kërkuara në Izrael

Era Istrefi, më e kërkuara në Izrael

Këngëtarja e re shqiptare, Era Istrefi, nuk po i ndahet sukseseve. Pas dominimit në shumë top-lista ndërkombëtare, Era me këngën “Bon Bon” është kë ...
Albana Osmani një prezantuese shumë me stil (Foto)

Albana Osmani një prezantuese shumë me stil (Foto)

Prezantuesja shqiptare Albana Osmani, përpos fotografive të trupit të saj teksa ushtron në fitnes sot ka vendosur që të publikoj disa fotografi në të ...
Teuta vrapon edhe pse shtatzënë (Foto)

Teuta vrapon edhe pse shtatzënë (Foto)

Ky është viti i dytë me radhë qe organizohet mini-maratona “Vrapo edhe ti” në Prishtinë. Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada femrat të cilat njih ...

Ky është Sala, babai i Stresit

Reperi nga Shqipëria, Stresi, më në fund ka prezantuar babain e tij. Në një veturë luksoze dhe të buzëqeshur, reperi ka postuar një foto me babain ...
“E pabesueshme”: Vishet Luana Vjollca (Foto)

“E pabesueshme”: Vishet Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjollca më në fund ka vendosur të sillet si një femër normale. Në fakt, ajo është shfaqur me shumë stil në foton e fundit të publikuar në rrj ...
1 311 312 3133130 / 3130 POSTS