Category: SHOWBIZ

1 2 3 4 5 216 30 / 2153 POSTS
Ka pasuri prej 500 milionë eurove: Mariah Carey i vidhen portofole dhe syze në vlerë 40 mijë dollarëshe

Ka pasuri prej 500 milionë eurove: Mariah Carey i vidhen portofole dhe syze në vlerë 40 mijë dollarëshe

Grabitësit në Los Angelos të SHBA-ve kësaj radhe me të vërtetë kanë goditur fortë. Mariah Carey është plaçkitur në shtëpi duke i vjedhur shumë gj ...
Ekskluzive: Ja kur fejohen Mimoza Shkodra e Seldi Qalliu (Video)

Ekskluzive: Ja kur fejohen Mimoza Shkodra e Seldi Qalliu (Video)

Çifti më i ri i estradës është Seldi dhe Mimoza Shkodra. Pasi pranuan që janë në lidhje ata kanë vendosur që të fejohen, përcjellë zico.tv Mes f ...
Rita Ora tregon përvojën e saj me producentin i cili akuzohet për abuzime seksuale

Rita Ora tregon përvojën e saj me producentin i cili akuzohet për abuzime seksuale

Edhe ajo ka punuar me producentin e Hollivudit tani më të turpëruar, Harvey Weinstein. Filmi Southpaw, ishte ai i cili në vitin 2015 i mundësoi R ...
Nihani sjell një selfie me nënën e saj (Foto)

Nihani sjell një selfie me nënën e saj (Foto)

Neslihan Atagul është prej aktorëve më të rezervuara në aspektin e ekspozimit të familjes. Mirëpo mediet vazhdimisht e vëzhgojnë atë në raporte ...
Playboy , prezanton modelen e parë transgjinore (Foto)

Playboy , prezanton modelen e parë transgjinore (Foto)

Ines Rau, francezja do të pushtojë ballinën e 'Playboy' për numrin e muajit nëntor të këtij viti. Ajo në këtë formë bëhet modelja e parë transg ...
Rihanna shtatzënë? (Foto)

Rihanna shtatzënë? (Foto)

Ka kohë që këngëtarja, Rihanna është një ndër personazhet më të përfolura në mediat botërore. Ajo momentalisht është duke shijuar lidhjen e saj ...
Enca provokon me puthje ‘lesbike’ (Foto)

Enca provokon me puthje ‘lesbike’ (Foto)

Enca Haxhiaj mbrëm festoi ditëlindjen e 22, ku rezultoi një fest e madhe sipas fotove. Këngëtarja ka treguar gjithë gëzimin, që ka përjetuar me sho ...
Arta Bajrami humb personin më të dashur (Foto)

Arta Bajrami humb personin më të dashur (Foto)

Këngëtarja Arta Bajrami sot ka humbur babain e saj. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në llogarinë e saj në 'Facebook' duke i njoftua ...
Noizy dhe Veliaj në një super ‘mision’ në ndihmë të njerëzve në nevojë (Foto)

Noizy dhe Veliaj në një super ‘mision’ në ndihmë të njerëzve në nevojë (Foto)

19 Tetori është një ditë shprese për të gjithë njerëzit në nevojë në kryeqytet. Në Ditën e Lumturimit të Nënë Terezës, Bashkia e Tiranës shtroi një ...
Aktorja e njohur lë të dashurin, vazhdon romancën me shokun e ngushtë (Foto)

Aktorja e njohur lë të dashurin, vazhdon romancën me shokun e ngushtë (Foto)

Hande Ercel është një ndër aktoret më të suksesshme turke dhe kjo ka bërë që shkruhet vazhdimisht për jetën private të saj. Së fundi, ajo ka pushtu ...
1 2 3 4 5 216 30 / 2153 POSTS