Category: SHOWBIZ

1 2 3 4 5 306 30 / 3052 POSTS
Njërën në krahë e tjetrin në bark, Emina Çunmulaj sjellë forcën e nënës (Foto)

Njërën në krahë e tjetrin në bark, Emina Çunmulaj sjellë forcën e nënës (Foto)

Emina Çunmulaj është në muajt e fundit të shtatzanisë. Modelja e famshme shqiptare duket që po e shijon tej mase këtë ndjesi, ndërsa pret fëmijën e sa ...
Flori Mumajesi me dedikim që të këput shpirtin (Foto)

Flori Mumajesi me dedikim që të këput shpirtin (Foto)

Këngëtari gjithmonë ka shfaqur anën e bute dhe romantike të tij, rrallë mund të gjen dedikime të sforcuara apo të vrazhda, ato gjithmonë janë kaq të p ...
Shqiptarët në aksion! Shkodran Mustafi e Granit Xhaka ia hedhin valles në autobus (Video)

Shqiptarët në aksion! Shkodran Mustafi e Granit Xhaka ia hedhin valles në autobus (Video)

​Të shumta janë momentet që futbollistët kalojnë së bashku. Përpos ushtrimeve të shumta dhe ndeshjeve të cilat i kanë, ata dinë edhe të argëtohen ...
Ju kujtohet ‘Trashaluqja e bukur’? Ajo sot është 47 vjeçare dhe duket kështu…(Foto)

Ju kujtohet ‘Trashaluqja e bukur’? Ajo sot është 47 vjeçare dhe duket kështu…(Foto)

'Trashulluqja e bukur' ishte një ndër serialet më të shikuara në vendin tonë . Publiku ka qenë shumë i lidhur me personazhet kryesore të këtij seri ...
Kështu thotë truproja i Kylie Jenner për thashethemet rreth bebes…

Kështu thotë truproja i Kylie Jenner për thashethemet rreth bebes…

Para disa ditësh Kylie bashkë me familjen e saj të re, udhëtuan drejt Bahamas-it, ku ajo publikoi foto të vajzës së saj tre muajshe tashmë, por këto f ...
Vjen edhe reagimi i këngëtares britanike në ‘Eurovizion’ pas incidentit të mbrëmshëm në skenë (Video)

Vjen edhe reagimi i këngëtares britanike në ‘Eurovizion’ pas incidentit të mbrëmshëm në skenë (Video)

​Këngëtarja britanike SuRie ka thyer heshtjen pas asaj që i ndohi mbrëmë në finalen e Eurovizionit, teksa ajo po performonte në skenë. Një person ...
Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)

Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)

Ka kohë prej kur është paralajmëruar një duet mes Capital T dhe Granit Dërgutit. Kënga me titull 'Take A Shot' sapo është publikuar në kanalin YouT ...
‘Andërr’ projekti me i ri nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son (Video)

‘Andërr’ projekti me i ri nga Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son (Video)

Reperi Genc Prelvukaj kishte paralajmëruar një projekt të ri tash e sa javë. Ai kishte bërë të ditur që kënga është në duet me reperin Lyrical Son, ...
Mediet e huaja: Kënga e Rita Orës dedikim për ishin Cara Delevingne

Mediet e huaja: Kënga e Rita Orës dedikim për ishin Cara Delevingne

Rita Ora ka kënduar këngën e saj të re 'Girls', të premtën mbrëma. Artistja 27 vjeçare e cila sapo ka filluar turneun e ri, ishte veshur në të kuqe ...
Edhe pse nuk fituan në festival, 2018-a do mbahet mend si ‘Eurovizioni i shqiptarëve’

Edhe pse nuk fituan në festival, 2018-a do mbahet mend si ‘Eurovizioni i shqiptarëve’

Në Lisbonë të Portugalisë, mbrëmë është mbajtur finalja e festivalit të këngës finale të 'Eurovizionit'. Në garë ishin 26 shtete, të cilat synonin ...
1 2 3 4 5 306 30 / 3052 POSTS