Category: SHOWBIZ

1 290 291 292 293 294 313 2920 / 3130 POSTS
Zhvishet Robert Berisha (Video)

Zhvishet Robert Berisha (Video)

Deri sa ka qëndruar në Turqi, ka xhiruar videoklipin e projektit të ri. Pamje gjysëm nudo të këngëtarit janë pjesë e videoklipit të kengës më të r ...
‘Xhanëm’ bashkon Metin, Albulena Ukaj dhe Gasson (Video)

‘Xhanëm’ bashkon Metin, Albulena Ukaj dhe Gasson (Video)

Nën ritmet verore dhe me nje tekst të lezetshëm, u publikua projekti më i ri me titull 'Xhanëm'. Ky projekt vjen si bashkëpunim mes këngëtares Alb ...

Xherdani befasi për fansin nga Prishtina (Foto)

Futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri ka befasuar një fans të flaktë të tij, duke e vizituar atë në banesën e tij në Prishtinë. Pas kampanjës me Zvi ...

Vildane Zeneli zbulon gjithçka (Video)

Po vazhdon të ekspozohet shumë, madje as provokimet nuk i lë anash! Modelja Vildane Zeneli ka filluar pushimet dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me p ...
Britney Spears me trup seksi (Foto)

Britney Spears me trup seksi (Foto)

Sa herë që ajo publikon foto në rrjete sociale, trupi i saj paraqitet në formë të shkëlqyer fizike. Këngëtarja Britney Spears, 34 vjeçare ka punuar ...
Ciara martesë përrallore me Russell Wilson (Foto)

Ciara martesë përrallore me Russell Wilson (Foto)

Njihet për stilin e saj të veçantë. Megjithatë, kur mikesha e ngushtë e Kim Kardashian, Ciara u martua dëshironte një dasmë përrallore e amerikane. Dh ...

Për çka është mërzitur Rita Ora (Video)

Këngëtarja Rita Ora ka postuar një foto në Instagram ku shkruan: 'Shqipëri më vjen keq që s'munda të vij. Do të doja shumë të jem me ju sonte të të pë ...
Ja çka i bëri ‘mësyshi’ Ledri Vulës (Foto)

Ja çka i bëri ‘mësyshi’ Ledri Vulës (Foto)

Bashkë me Flori Mumajesin, mbrëmë 'bombardoi' diskografinë shqiptare me dy projekte unikale. 'Nuk ma la' dhe 'Beautiful' me mesazhin që përçuan u p ...
Nora Istrefi zhvishet në Dhërmi (Foto)

Nora Istrefi zhvishet në Dhërmi (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka nisur pushimet verore. Për ta kaluar sa më mirë Nora kësaj here ka zgjedhur Bregdetin Shqiptar, përkatësisht Dhërmiun pë ...
‘Beautiful’ nga Ledri dhe Flori, projekt sensitiv (Video)

‘Beautiful’ nga Ledri dhe Flori, projekt sensitiv (Video)

Kur dy artistë bëhen bashkë mund të presim gjithçka, sidomos kur dijmë se janë të dy mjaftë të ndjeshëm. Këtë herë Ledri dhe FLori sollën bashkëpun ...
1 290 291 292 293 294 313 2920 / 3130 POSTS