Category: SHOWBIZ

1 266 267 2682675 / 2675 POSTS
Era Istrefi, më e kërkuara në Izrael

Era Istrefi, më e kërkuara në Izrael

Këngëtarja e re shqiptare, Era Istrefi, nuk po i ndahet sukseseve. Pas dominimit në shumë top-lista ndërkombëtare, Era me këngën “Bon Bon” është kë ...
Albana Osmani një prezantuese shumë me stil (Foto)

Albana Osmani një prezantuese shumë me stil (Foto)

Prezantuesja shqiptare Albana Osmani, përpos fotografive të trupit të saj teksa ushtron në fitnes sot ka vendosur që të publikoj disa fotografi në të ...
Teuta vrapon edhe pse shtatzënë (Foto)

Teuta vrapon edhe pse shtatzënë (Foto)

Ky është viti i dytë me radhë qe organizohet mini-maratona “Vrapo edhe ti” në Prishtinë. Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada femrat të cilat njih ...

Ky është Sala, babai i Stresit

Reperi nga Shqipëria, Stresi, më në fund ka prezantuar babain e tij. Në një veturë luksoze dhe të buzëqeshur, reperi ka postuar një foto me babain ...
“E pabesueshme”: Vishet Luana Vjollca (Foto)

“E pabesueshme”: Vishet Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjollca më në fund ka vendosur të sillet si një femër normale. Në fakt, ajo është shfaqur me shumë stil në foton e fundit të publikuar në rrj ...
1 266 267 2682675 / 2675 POSTS