Category: SHOWBIZ

1 262 263 264 265 266 313 2640 / 3130 POSTS

Faleminderit nënë që më pret zgjuar nën tingujt e Allahut! (Video)

Reperi i njohur shqiptar Stresi, kthehet vonë në shtëpinë e tij, shkaku i angazhimeve të tij nëpër mbrëmje muzikore. Por, edhe pse kthehet vonë, sh ...
Beyonce dhe Jay Z çifti më i fuqishëm në muzikë (Foto)

Beyonce dhe Jay Z çifti më i fuqishëm në muzikë (Foto)

Beyonce dhe Jay Z këtë vit kanë lënë shumë për t'u diskutuar për ta madje edhe për një tradhëti e ndarje të mundshme. Por, të gjitha dyshimet e hid ...
‘Messi më zhblloko’ – thirrja e Miss BumBum (Foto)

‘Messi më zhblloko’ – thirrja e Miss BumBum (Foto)

Bukuroshja Suzy Cortez e cila njihet ndryshe si Miss BumBum, është tifozja më e flaktë e yllit të Barcelonës, Lionel Messi. Gruaja e argjentinasit, ...
Bebe Rexha promovon këngën e re në emisionin më të shikuar në Amerikë (Video)

Bebe Rexha promovon këngën e re në emisionin më të shikuar në Amerikë (Video)

Këngëtarja me origjinw shqiptare Bebe Rexha, ka performuar në emisionin më të shikuar nw Amerikw 'The Tonight Show with Jimmy Fallon'. Në kwtw emis ...
Kështu e imagjinon ‘Parajsën’ Dafina Zeqiri (Foto)

Kështu e imagjinon ‘Parajsën’ Dafina Zeqiri (Foto)

Ka pasur një verë mjaft të ngjeshur me koncerte dhe angazhime rreth projekteve muzikore. Por, së fundmi këngëtarja Dafina Zeqiri ka gjetur kohë për ...
Ellie Goulding mahnit me pozat e saj ‘topless’ (Foto)

Ellie Goulding mahnit me pozat e saj ‘topless’ (Foto)

Lodhja e tepërt e detyroi ta përgjysmojë turin e koncerteve në muajin korrik, por këngëtarja Ellie Goulding duket se është rikthyer në formë. Këtë e d ...
Puthja e Encës me të dashurin e saj nën dritën e hënës! (Foto)

Puthja e Encës me të dashurin e saj nën dritën e hënës! (Foto)

Jo rrallë herë kritikohet për peshën e saj dhe ndërhyrjet me Photoshop në fotografi, këngëtarja Enca Haxhia ka zhvendosur vëmendjen në një tjetër dr ...
Aktorja e filmave 18+, çmendet pas reperit Mozzik (Video)

Aktorja e filmave 18+, çmendet pas reperit Mozzik (Video)

Shumë kush nga ju e ka parë, duke mos e ditur që ajo është shqiptare. Aktorja e industrisë së filmave për të rritur që thuhet se ka origjinë shqipt ...
Dua Lipa sot ka ditëlindjen – Kjo është festa e saj (Video)

Dua Lipa sot ka ditëlindjen – Kjo është festa e saj (Video)

Ylli botëror i muzikës me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka ditëlindjen dhe mbush 21 vjet. Dua në këtë ditë të veçantë ka ndarë një video në llogar ...
Ramushi e Anita i kryejnë dasmat për sivjet (Foto)

Ramushi e Anita i kryejnë dasmat për sivjet (Foto)

Bazuar në foton e saj të postuar, duket se kanë pasur shumë dasma sivjet. Ndërsa mbrëmë Ramush dhe Anita Haradinaj duket se kanë pasur dasmën e fundit ...
1 262 263 264 265 266 313 2640 / 3130 POSTS