Category: SHOWBIZ

1 247 248 249 250 251 267 2490 / 2666 POSTS
Një beqar më pak në estradë (Foto/Video)

Një beqar më pak në estradë (Foto/Video)

U martua edhe ky! Mohamad Alkhazal nga Baboo Darabuka mbrëmë zyrtarisht i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe nusja, Nora Mushica, kanë mbajtë një d ...
Sinan Hoxha njejtë si çdo verë (Video)

Sinan Hoxha njejtë si çdo verë (Video)

Këngëtari edhe një herë ka dëshmuar se i kushton rëndësi spoteve të këngëve dhe dukjes. Ai ka lansuar sot projektin e ri 'Pina Pina' e që në fakt, ...
Sonte dasëm e madhe mes Jordanisë dhe Kosovës! (Foto)

Sonte dasëm e madhe mes Jordanisë dhe Kosovës! (Foto)

Mohamad Alkhazal, anëtari i grupit Baboo Darabuka martohet sonte me Nora Mushicën, vajza nga Kosova e cila shumë kohë më parë ia ka rrëmbyer zemrën. ...
Si nëna si e bija! (Foto)

Si nëna si e bija! (Foto)

Albërije Hadërgjonaj menjëherë pasi postoi një foto të vetën ku duket mjaftë tërheqëse (e kujt i intereson mosha në fund të fundit) duke na lënë gojëh ...
Era Istrefi sot ka ditëlindjen (Foto)

Era Istrefi sot ka ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja prishtinase e hitit ndërkombëtar 'Bonbon' Era Istrefi sot ka një ditë të veçantë. Këngëtarja që po shënon hapa të suksesshëm në karrierë ...
Reperi i famshëm kur ka qenë fëmijë (Foto)

Reperi i famshëm kur ka qenë fëmijë (Foto)

Reperi i njohur Mc Kresha ka postuar një fotografi të moçme në Instagram, ndërsa ka shprehur nostalgji për kohën. Kreshnik Fazliu ka ndarë një foto ...
Kanagjegji i Besiana Behlulit, ëndrra e çdo vajze (Foto/Video)

Kanagjegji i Besiana Behlulit, ëndrra e çdo vajze (Foto/Video)

Motrat Mustafa, Lori, Mihrije Braha, Violeta Kajtazi, Gili, Vjollca Buqaj, Fanushe Ahmetaj, Edona Llalloshi, Adelina Thaqi, Miranda Hashani, Vjollca H ...
1 247 248 249 250 251 267 2490 / 2666 POSTS