Category: SHOWBIZ

1 203 204 205 206 207 265 2050 / 2641 POSTS
Publikohen në rrjet videot nga ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Video)

Publikohen në rrjet videot nga ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Video)

Ka pak ditë që është mbajtur spektakli më i zhurmshëm në vend 'Zhurma Video Music Awards 12'. Tek sot janë publikuar edhe videot e plota të spektaklit ...
Era Istrefi ‘kall’ bullgarët në koncert (Video)

Era Istrefi ‘kall’ bullgarët në koncert (Video)

Nëse askush tjetër nga shqiptarët jo, Era Istrefi e ka bërë. Këngëtarja kosovare ka nisur tashmë turnetë e saj koncertore nëpër botë. Era ka kënduar m ...
Ky është Tapeti i Kuq i ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Foto & Video)

Ky është Tapeti i Kuq i ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Foto & Video)

Pak para nisjes zyrtare të spektaklit 'Zhurma Video Music Awards 12', yjet tashmë veç kishin filluar të vinin në Teatrin e Gjilanit në vendin ku do të ...
Yjet që janë shuar gjatë këtij viti (Foto)

Yjet që janë shuar gjatë këtij viti (Foto)

Aktorë dhe komedianë e deri tek muzikantë të famshëm, janë ndarë nga kjo jetë këtë vit. Ata janë emra të njohur të cilët nuk janë më në mesin e botës ...
Ky është çmimi i Morena Tarakut (Foto)

Ky është çmimi i Morena Tarakut (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku shquhet për pamjen e saj përrallore dhe linjat seksi. Ajo nuk përton t'i ekspozojë asetet e saj në publik. Shu ...
Këto janë stjuardesat shqiptare mes më të bukurave në botë (Foto)

Këto janë stjuardesat shqiptare mes më të bukurave në botë (Foto)

Blogeri 'A Fly Guy' ka grumbulluar një seri fotosh të stjuardesave më seksi në botë, ku mes tyre janë edhe dy shqiptare: njëra bionde dhe tjetra brune ...
Publikohet promo zyrtare: Të dielën ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Video)

Publikohet promo zyrtare: Të dielën ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Video)

Është publikuar promoja zyrtare e spektaklit 'Zhurma Video Music Awards 12' të mbajtur me 15 shtator në Gjilan. Tashmë shikuesit kanë mundësi ta nd ...
Traileri i ’50 Shades Darker’ thyen rekord (Video)

Traileri i ’50 Shades Darker’ thyen rekord (Video)

Ka vetëm tre ditë që është publikuar dhe ka thyer rekord botëror. Bëhet fjalë për trailerin e '50 Shades Darker' i cili ka marrë një numër të madh shi ...
Yjet e ZhurmaVMA12 – Pamje nga tapeti i kuq (Foto)

Yjet e ZhurmaVMA12 – Pamje nga tapeti i kuq (Foto)

Mbrëmë është mbajtur edicioni i 12-të i 'Zhurma Video Music Awards' në Gjilan. Artistë e mysafirë të njohur kanë parakaluar në tapetin e kuq para shum ...
Zhurma magjike për Encën (Foto)

Zhurma magjike për Encën (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia duket se është zgjuar sot si është më së miri. Dhe me shumë arsye. Mbrëmë ajo ka rrëmbyer plotë 4 çmime në eventin më të madh s ...
1 203 204 205 206 207 265 2050 / 2641 POSTS