Category: SHOWBIZ

1 203 204 205 206 207 213 2050 / 2126 POSTS
Ja pse e bëri ndërhyrjen në gjoks, rrëfehet Çiljeta (Foto)

Ja pse e bëri ndërhyrjen në gjoks, rrëfehet Çiljeta (Foto)

Ka pak ditë që këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga bëri ndërhyrje në gjoksin e saj, me një nga kirurgët italian më të mirë të ndërhyrjeve estetike. ...
‘Ai’ dhe Luana Vjollca (Video)

‘Ai’ dhe Luana Vjollca (Video)

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar 'Ai'. Kënga e punuar tek Irkenc Hyka ka tekst të Getoar Selimit dh ...
Trup ideal? Shikojeni Kelly-n (Foto)

Trup ideal? Shikojeni Kelly-n (Foto)

Na lini t'ju prezantojmë me Kelly Brook, modele, aktore dhe 'pronarja' e një trupi perfekt! Sipas një studimi të realizuar në Universitetin e Teksa ...
Taylor Swift me Tom Middelton, në destinacion të paditur

Taylor Swift me Tom Middelton, në destinacion të paditur

Ish i dashuri i saj, Calvin Harris, u shpreh se ndjehej i tradhëtuar që Taylor Swift e harroi aq shpejt, dhe gjeti dikë tjetër vetëm dy javë pasi ata ...
Puthje me xixa Angela Martini me të dashurin rumun (Video)

Puthje me xixa Angela Martini me të dashurin rumun (Video)

I është 'ngjitur' rumunit, të dashurit të saj më të ri. Angela Martini ka publikuar fotografi e video me miliarderin rumun, Dragos Savulescu, i cili p ...
Publikohet videoklipi i Rihannas me Calvin Harris (Video)

Publikohet videoklipi i Rihannas me Calvin Harris (Video)

Calvin Harris dhe Rihanna më në fund e kanë publikuar videoklipin e këngës së tyre “This is what you came for'. E gjithë videoja pothuajse fokusohe ...
Cliff Richard, s’do të përballet me akuza për krime seksuale

Cliff Richard, s’do të përballet me akuza për krime seksuale

Këngëtari Cliff Richard, një nga artistët më të njohur të Britanisë së Madhe, nuk do të përballet me akuza për krime seksuale, sepse nuk ekzistojnë mj ...
Kanada, momenti i rrëzimit të rok yllit amerikan në skenë (Video)

Kanada, momenti i rrëzimit të rok yllit amerikan në skenë (Video)

Meat Loaf është rrëzuar në skenë gjatë performancës në Kanada mbrëmjen e së enjtes- vetëm disa ditë pasi anuloi një koncert për shkak të sëmundjes së ...
‘Kallet’ publiku i Bebe Rexhës në ‘Late Late Show’ (Video)

‘Kallet’ publiku i Bebe Rexhës në ‘Late Late Show’ (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbrëmë ishte mysafire në shoun televiziv amerikan 'Late Late Show' të James Corden. Me një perform ...
‘Ajo’ që i bëri bashkë dyshen Ghetto Geasy e Majk (Video)

‘Ajo’ që i bëri bashkë dyshen Ghetto Geasy e Majk (Video)

'Ajo' titullohet kënga më e re, e cila i bëri përsëri bashkë dy reperët e njohur Ghetto Geasy dhe Majk. Ka qenë vetë Geti ai i cili e ka shpallur k ...
1 203 204 205 206 207 213 2050 / 2126 POSTS