Category: SHOWBIZ

1 2 3 4 172 20 / 1711 POSTS
Era Istrefi paralajmëron projektin e ri (Foto)

Era Istrefi paralajmëron projektin e ri (Foto)

Këngëtarja Era Istrefi është bërë e njohur në nivel ndërkombëtar. Era për projektin e saj të ri ajo ka njoftuar nëpërmjet rrjetit social SnapChat. ...
Malësori publikon projektin e ri “Plaga e gurbetqarit” (Video)

Malësori publikon projektin e ri “Plaga e gurbetqarit” (Video)

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Malësori ka publikuar edhe një këngë kushtuar gurbetqarëve. Tematika e emigrimit, vuajtjet e emigrantëve dhe malli ...
Adelina Ismaili paraqitet me djalin për herë të parë (Foto)

Adelina Ismaili paraqitet me djalin për herë të parë (Foto)

Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili ka zgjedhur programin e nisur sot në ekranin e RTSH1-HD për të prezantuar tek publiku të voglin e saj. Ism ...
Ekskluzive: Alban Mehmeti baba për herë të dytë (Video)

Ekskluzive: Alban Mehmeti baba për herë të dytë (Video)

Këngëtari Alban Mehmeti në një intervistë për n’ZOOM ka shpalosur risitë muzikore. Ai po ashtu përmendi dy nostalgjitë e tij: Moderimin dhe Grupin ...
Florent Boshnjaku: Ja pse e padita On Air (Video)

Florent Boshnjaku: Ja pse e padita On Air (Video)

Kompozitori i njohur Florent Boshnjaku ka paditur në gjyq kompaninë muzikore On Air. Kjo ngase ata kanë vjedhur të drejtën autoriale pa e ditur kom ...
Blero në bashkëpunim me Franques publikojnë ‘Out of my Head’ (Video)

Blero në bashkëpunim me Franques publikojnë ‘Out of my Head’ (Video)

Blero ka lansuar bashkëpunimin ndërkombëtar me këngëtarin nga Zvicra, Franques dhe JD 'Out of my head' titullohet kënga e tyre më e re, e cila ësht ...
Klipi më erotik shqiptar nga Beatrix Ramosaj (Video)

Klipi më erotik shqiptar nga Beatrix Ramosaj (Video)

'Pa ndjenjë' titullohet kënga që është publikuar nga Beatrix Ramosaj, dhe reagimi në orët e para të daljes së saj është i menjëhershëm. Jo vetëm pë ...
2.1 miliardë klikime, ‘Despacito’ vërshon Youtuben (Video)

2.1 miliardë klikime, ‘Despacito’ vërshon Youtuben (Video)

Kënga 'Despacito' është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 2.1 miliardë klikime në rrjetin social Youtube për kaq pak kohë. Pavarësisht fa ...
Ja me kë është bashkëpunimi i radhës i Capital-T (Foto)

Ja me kë është bashkëpunimi i radhës i Capital-T (Foto)

Ka pak kohë që e la lansuar këngën 'Pse po ma lun lojën' e cila u cilësua si hiti i tij i radhës, ndërsa Capital T projektin e ri e ka në furrë, por ë ...
Këto janë format trupore të Adelinës pas lindjes së djalit (Foto)

Këto janë format trupore të Adelinës pas lindjes së djalit (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ende vazhdon të mbajë epitetin si diva shqiptare. Adelina pak kohë më parë përjetoi ndjenjën më të bukur atë të ...
1 2 3 4 172 20 / 1711 POSTS