Category: SHOWBIZ

1 2 3 4 265 20 / 2641 POSTS
Almeda sjell një foto të moçme me ‘Çënarin’ të pa publikuar më parë (Foto)

Almeda sjell një foto të moçme me ‘Çënarin’ të pa publikuar më parë (Foto)

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi është rikthyer në kohë. Viti 2015 për të duket se ka qenë shumë i suksesshëm andaj një nga momentet e atij viti e ...
Jul Deda: Më pushuan nga Portokalli, ndryshe s’do të ikja

Jul Deda: Më pushuan nga Portokalli, ndryshe s’do të ikja

Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog, ai ka folur gjatë në lidhje ...
Rikthehet Leonora Jakupi, tani përkrahë këngëtarit të njohur (Foto)

Rikthehet Leonora Jakupi, tani përkrahë këngëtarit të njohur (Foto)

Leonora Jakupi dhe shumica e këngëtarëve të tjerë kanë filluar angazhimet e tyre për xhirimet e Vitit të Ri. Në një fotografi të postuar nga këngët ...
Mozzik dhe Loredana si dy ‘zogj’ të dashuruar (Foto)

Mozzik dhe Loredana si dy ‘zogj’ të dashuruar (Foto)

Mozzik dhe e dashura e tij Loredana duket se pushimet e tyre do t’i kalojnë së bashku. Këtë e ka bërë të ditur vet Loredana përmes disa 'Insta Stor ...
Yjet e estradës që u larguan nga muzika për t’iu përkushtuar fesë

Yjet e estradës që u larguan nga muzika për t’iu përkushtuar fesë

Gjenerata të shumta u rritën me muzikën e tyre. Mirëpo, me kalimin e viteve disa artistë të njohur të estradës të cilët ishin ndër më të njohurit për ...
Enca Haxhia vë në plan të parë të pasmet (Foto)

Enca Haxhia vë në plan të parë të pasmet (Foto)

Enca Haxhia edhe një herë ka tentuar të dëshmojë se është prej femrave më joshëse. Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, në prag të një koncerti shfry ...
‘New Rules’ e Dua Lipës – kënga më e mirë e vitit 2017

‘New Rules’ e Dua Lipës – kënga më e mirë e vitit 2017

Prestigjiozja amerikane 'Time' e ka përzgjedhur këngën 'New Rules' të Dua Lipës si këngën më të mirë të vitit 2017. 'New Rules' e Lipës e lansuar n ...
A e keni ditur se nga cila sëmundjeje vuan ‘Kemali’? Ai së shpejti do të hyjë në operacion

A e keni ditur se nga cila sëmundjeje vuan ‘Kemali’? Ai së shpejti do të hyjë në operacion

Aktori i njohur turk, Burak Özçivit, prej pak kohësh ka nisur xhirimet për serialin e ri 'Can Feda'. Vazhdimisht, ai i ka ndërprerë xhirimet për shka ...
Mc Kresha dhe Offchestra kalojnë kufijtë shqiptar me këngën e re (Video)

Mc Kresha dhe Offchestra kalojnë kufijtë shqiptar me këngën e re (Video)

Grupi i njohur muzikor, Offchestra, javën që lamë pas kanë publikuar projektin e tyre më të ri ‘Jena pa’, të cilin e sollën në bashkëpunim me reperin ...
‘Rrugëtim pas rrugëtimi’ kështu duket edhe sot Shyhrete Behluli (Foto)

‘Rrugëtim pas rrugëtimi’ kështu duket edhe sot Shyhrete Behluli (Foto)

Shyhrete Behluli është këngëtarja e njohur shqiptare e muzikës popullore e cila ndryshe njihet edhe si një nga këngëtaret më të dashura për publikun. ...
1 2 3 4 265 20 / 2641 POSTS