Category: SHOWBIZ

1 194 195 196 197 198 268 1960 / 2671 POSTS

Netflix paguan komedianin Chris Rock, 40 milionë dollarë

Chris Rock ka arritur një marrëveshje prej 40 milionë dollarësh me Netflix-in për vetëm dy 'stand up comedy'. Sipas 'The Hollywood Reporter', komed ...
ZICO TV nisë përgatitjet për Programin Festiv ‘Gëzuar 2017’ (Video)

ZICO TV nisë përgatitjet për Programin Festiv ‘Gëzuar 2017’ (Video)

Ende pa nisur fryma e festës, ZICO TV ka nisur përgatitjet me kujdes të veçantë që fundviti të jetë sa më gazmor për ju. Si gjithmonë, emrat e njo ...
Xuxi i rikthehet ekranit, plotëson…

Xuxi i rikthehet ekranit, plotëson…

Xuxi është trajneri që plotëson numrin e katërshes fantastike të 'The Voice of Albania', pas prezantimit të Alban Skenderajt, Rona Nishliut dhe Besës. ...
2 dekadat e Flori Mumajesit (Foto)

2 dekadat e Flori Mumajesit (Foto)

Këngëtari nga Shqipëria, Flori Mumajesi është një nga artistët më të pëlqyer të momentit, por në fakt duket se kështu ka qenë gjithmonë. Ai ka publ ...

Selena Gomez mbyllet në një qendër rehabilitimi

Këngëtarja e njohur Selena Gomez aktualisht është në pauzë muzikore për shkak të problemeve emocionale. Këngëtarja është duke luftuar me depresion ...

Misset: Trump hynte në dhomat tona kur ishim të zhveshura!

Polemikat dhe skandalet e ditëve të fundit lidhur me zgjedhjet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, flasin edhe misset. Bukuroshet konfirmojnë se Donal ...
‘Sulltanesha e Kombit Shqiptar’ – Linda Morina (Foto)

‘Sulltanesha e Kombit Shqiptar’ – Linda Morina (Foto)

Senzacioni shqiptar i rrjeteve sociale, Linda Morina, flet shpesh për vlerat kombëtare. Por ajo vazhdon të 'befasojë' edhe më tej. Linda e vetshpal ...
Femrat shqiptare me ndikim në botë, shkrim i portalit gjerman (Foto)

Femrat shqiptare me ndikim në botë, shkrim i portalit gjerman (Foto)

Të reja, të arsimuara mirë dhe të angazhuara: Femrat e Kosovës kanë bërë hapat e tyre të triumfit në nivele ndërkombëtare. Kështu fillon artikulli i p ...
Aktori i ‘Harry Potter’ vuan nga depresioni (Foto)

Aktori i ‘Harry Potter’ vuan nga depresioni (Foto)

Aktori irlandez Devon Murray nga filmi 'Harry Potter', ka zbuluar se ka vuajtur shumë nga depresioni për një kohë të gjatë. Këtë e ka bërë të ditur ...
Ibrahim Tatlises këndonte, Adelina Ismaili performancë para tij (Video)

Ibrahim Tatlises këndonte, Adelina Ismaili performancë para tij (Video)

Performanca e saj ishte fantastike! Anipse këngëtarja Adelina Ismaili nuk këndonte. Disa njerëz e kanë harruar e disa të tjerë nuk e dijnë. Por, në ...
1 194 195 196 197 198 268 1960 / 2671 POSTS