Category: SHOWBIZ

1 187 188 189 190 191 276 1890 / 2752 POSTS
Një artiste si Mira Janji (Premierë/Video)

Një artiste si Mira Janji (Premierë/Video)

Artiste! Ky është sinonimi më i mirë që mund të gjejmë për këngëtaren Mira Janji! Gjithmonë duke i kushtuar shumë rëndësi çdo kënge e paraqitje ske ...
‘Nuk pranoj’ thotë Vjollca Buçaj (Premierë/Video)

‘Nuk pranoj’ thotë Vjollca Buçaj (Premierë/Video)

Vjollca Buçaj tashmë ka krijuar vendin e vetë në muzikën shqipe duke krijuar një karrierë të bujshme me prurje profesionale. Këtë herë ajo në prog ...
Dolores Shkëmbi dhe ‘Moda City’ triumfojnë në ‘Future Fashion Faces World 2016’ (Foto)

Dolores Shkëmbi dhe ‘Moda City’ triumfojnë në ‘Future Fashion Faces World 2016’ (Foto)

Një nga modelet më të mira që ka Shqipëria e që bënë pjesë në agjensionin më të madh të modës 'Moda City', Dolores Shkëmbi në Turqi u përzgjodh si fyt ...
E lënduar nga dashuria si Kela (Premierë/Video)

E lënduar nga dashuria si Kela (Premierë/Video)

Ajo është një këngëtare që veç tani ka filluar të mirret në mënyrë profesionale me këngë. Edhepse me një zë mjaft interesant dhe paraqitje elegante ...
E kompletuar si Kanita (Premierë/Video)

E kompletuar si Kanita (Premierë/Video)

Kanita, këngëtare nga Maqedonia, shumë e talentuar edhe pse e re në moshë po edhe më e vogël kur filloi me muzikë, hapat e parë i filloi në X Factor ...
Një mashkull si Granit Miftari që fajin do e merrte përsipër (Premierë/Video)

Një mashkull si Granit Miftari që fajin do e merrte përsipër (Premierë/Video)

Thonë faji mbet jetim por jo çdo herë, Granit Miftari, një këngëtar me stilin e tij të veçantë pas baladës "Shpirtin ma ke vra", një këngë tejet e pël ...
Modelja serbe në klipin e ri të Noizyt “A të kujtohet” (Foto)

Modelja serbe në klipin e ri të Noizyt “A të kujtohet” (Foto)

Ka pak kohë që reperi i njohur Noizy ka publikuar projektin e tij më të fundit "Midis Tirone", që është pëlqyer shumë nga fansat, por pas këtij projek ...
Dorentina Berisha sjell ‘Shqiptare jam’ (Video)

Dorentina Berisha sjell ‘Shqiptare jam’ (Video)

Estradës sonë çdo ditë i shtohet numri i artistave të rinjë. Dorentina Berisha, është një tjetër vajzë e re në moshë por që bukur ia thotë këngës, d ...
Fustani më i bukur i vitit 2016 (Foto)

Fustani më i bukur i vitit 2016 (Foto)

Fustani i bardhë prej 350 eurosh është në qendër të vëmendjes pasi që dukesha e Cambridge e ka veshur në premierën londineze të filmit “A Street Cat N ...
Si duket Unikkatilit filluan ti hyjnë në qefë më shumë rrjetet sociale (Foto)

Si duket Unikkatilit filluan ti hyjnë në qefë më shumë rrjetet sociale (Foto)

Edhe pse jo shumë aktiv, ai ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Reperi prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku rrallë herë ka ndarë ...
1 187 188 189 190 191 276 1890 / 2752 POSTS