Category: SHOWBIZ

1 177 178 179 180 181 265 1790 / 2643 POSTS
Si duket Unikkatilit filluan ti hyjnë në qefë më shumë rrjetet sociale (Foto)

Si duket Unikkatilit filluan ti hyjnë në qefë më shumë rrjetet sociale (Foto)

Edhe pse jo shumë aktiv, ai ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Reperi prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku rrallë herë ka ndarë ...
Buraku Grupi Fama i këndojnë gurbetit (Premierë/Video)

Buraku Grupi Fama i këndojnë gurbetit (Premierë/Video)

Buraku Grupi Fama pas shumë sukseseve, projekteve të ndryshme dhe shumë të pëlqyera nga publiku , djelmoshat për ZICO TV, erdhën ekskluzivisht me këng ...
‘Lulija në derë’ nga Emine Toska (Premierë/Video)

‘Lulija në derë’ nga Emine Toska (Premierë/Video)

S'kemi pse çuditemi nga performancat që Eminen Toska na sjellë çdoherë pasi që pos muzikës njihet edhe si aktore e shumë shfaqjeve të ndryshme. Kën ...
Sa e ka të vështirë Xhela ndarjen (Premierë/Video)

Sa e ka të vështirë Xhela ndarjen (Premierë/Video)

Këngëtari nga Ferizaji, me një vokal të ngrohtë dhe i dashur për publikun, Xhela, në programin festiv 'Gëzuar 2017', solli këngën "Lamtumirë". Këng ...
Gresa Ahmeti shfaqë dashurinë për vjehrrën (Premierë/Video)

Gresa Ahmeti shfaqë dashurinë për vjehrrën (Premierë/Video)

Në programin e festave të fundvitit, Gresa Ahmeti erdhi me këngën "Mirë me vjehrrën, mirë me burrin". Si duket Gresa pasi që e dimë që nuk është be ...
Sukseset e Era Istrefit, nuk kan të ndalur (Foto)

Sukseset e Era Istrefit, nuk kan të ndalur (Foto)

E lindur në Prishtinë këngëtarja debutoi në 2013 me këngën e saj “Mani per money”. Singëlli i tretë i saj “Njo Si Ti” hyri në listat muzikore në Belgj ...
S’ka më dashuri për Labinot Alshiqi (Premierë/Video)

S’ka më dashuri për Labinot Alshiqi (Premierë/Video)

Labinot Alshiqi qysh i ri kishte filluar me muzikë, hapat e parë i fillo me rep por nuk e gjeti veten në atë zhanër dhe vazhdoi me popullore, zbavitës ...
Rihanna dhe Princi Harry shumë shpejtë miq (Foto)

Rihanna dhe Princi Harry shumë shpejtë miq (Foto)

Pas takimit të djeshëm të këngëtares me Princin Harry në Barbados, duket se dyshja janë bërë shumë shpejtë miq. Rihanna dhe Princi Harry pas takimit ...
“100” kënga më e re e lansuar nga Capital T (Video)

“100” kënga më e re e lansuar nga Capital T (Video)

Pas shumë projekteve, bashkëpunimeve dhe shumë sukseseve, Kapo këtë vit nuk është ndalur duke sjellë vazhdimisht projekte të reja muzikore. Capital ...

Cila është këshilla e Labit për fansat e tij?! (Foto)

Të gjithë e njohim si një këngëtar me një karrierë të lartë, dhe njeri me një zemër shumë të madhe, ku njihet për projekte të ndryshme humanitare. ...
1 177 178 179 180 181 265 1790 / 2643 POSTS