Category: SHOWBIZ

1 177 178 179 180 181 313 1790 / 3130 POSTS
Remzie Osmani publikon ‘Një pjesë shpirti’ (Video)

Remzie Osmani publikon ‘Një pjesë shpirti’ (Video)

Këngëtarja e njohur e këngës shqipe, Remzie Osmani ka publikuar këngën e saj më të re bashkë me videoklip. Projekti më i ri i Osmanit është një bal ...
Dua me pantallona të tejdukshëm në performancën e fundit (Foto)

Dua me pantallona të tejdukshëm në performancën e fundit (Foto)

Si cdo herë e mrekullueshme në skenë edhe mbrëmë kështu u duk Dua Lipa. Këngëtarja shqiptare, tejet e kërkuar në skenat botërore është shfaqur me n ...
Caktohet data për ‘Albanian Fashion Night 2017’

Caktohet data për ‘Albanian Fashion Night 2017’

Kompania me e madhe e modës në vend 'Moda City' është drejt finalizimit për mbrëmjen gala 'Albanian Fashion Night' pranverë-verë 2017. Eventi do të ...
Bleona në kërkim të shpirtit binjak, ja kriteret që ka! (Foto)

Bleona në kërkim të shpirtit binjak, ja kriteret që ka! (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet me unazë diamanti në gisht. Krahas fotos ajo ka shkruar: 'Me jepni një unazë ...
Si po ju duket Era zeshkane? (Foto)

Si po ju duket Era zeshkane? (Foto)

Era Istrefi ka vendosur që ta ndërrojë paksa dukjen e saj dhe të vijë ndryshe për fansat e saj të shumtë. Jemi mësuar që këngëtaren shqiptare më fa ...
Hapet ‘Prishtina Fashion Nights 2017’ (Video)

Hapet ‘Prishtina Fashion Nights 2017’ (Video)

Eventi më i madh i modës 'Prishtina Fashion Nights 2017', ka hapur të premten edicionin e ri pranverë - verë në një mbrëmje plot glamour, dhe të ftuar ...
Adelina Tahiri kopjon këngëtaren serbe në klipin e ri? (Foto/Video)

Adelina Tahiri kopjon këngëtaren serbe në klipin e ri? (Foto/Video)

Këngëtarja Adelina Tahiri shumë shpejt prietet të sjell në treg një projekt të ri muzikor. Kënga ka përfunduar së incizuari, ndërsa këto ditë këngë ...
Enca në krahët e këngëtarit të njohur, dyshja ndajnë kohën së bashku në Zvicër (Foto)

Enca në krahët e këngëtarit të njohur, dyshja ndajnë kohën së bashku në Zvicër (Foto)

Nga Zvicra ku ndodhet për disa koncerte , Enca ka publikuar disa foto ku shfaqet së bashku më këngëtarin Shpat Kasapin në krah. Nuk dihet nëse dysh ...

Brad Pitt në premierën e filmit ‘The lost city’

Brad Pitt është rikthyer në tephiun e kuq, disa muaj pas ndarjes nga Angelina Jolie. Ai është parë bashkë me aktorët, Robert Pattinson, Sienna Mill ...
‘Oki’ i ka dy fjalë për Donald Trumpin rreth bombardimit të Sirisë (Foto)

‘Oki’ i ka dy fjalë për Donald Trumpin rreth bombardimit të Sirisë (Foto)

Presidenti amerikan Donald Trump ka urdhëruar që sulmohen trupat e regjimit të presidentit sirian Bashar Al-Asaad. Ushtarët e këtij të fundit ditë ...
1 177 178 179 180 181 313 1790 / 3130 POSTS