Category: SHOWBIZ

1 166 167 168 169 170 299 1680 / 2984 POSTS
Njihuni me bashkëshortin bukurosh të Argjentina Ramosajt (Foto)

Njihuni me bashkëshortin bukurosh të Argjentina Ramosajt (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Argjentina Ramosaj Argjentina duket se është një nënë d ...
Princi William dhe Kate Middleton ndiqen nga fotografët edhe kur dalin për darkë familjare (Foto)

Princi William dhe Kate Middleton ndiqen nga fotografët edhe kur dalin për darkë familjare (Foto)

Princi William dhe Kate Middleton kanë shijuar një darkë familjare në shtëpinë e Pippa Middleton, para dasmës së saj me James Matthews. Duka dhe Du ...
Zbulohet lidhja e reperit të njohur shqiptar! (Foto)

Zbulohet lidhja e reperit të njohur shqiptar! (Foto)

Pak është përfolur për jetën e tij private. Risitë i shpalosi vetë Gent Fatali së fundmi me një postim krah një bukurosheje por pa specifkuar saktë ...
Një këngë e re nga Genci, Eni, Greta dhe Miloti! (Foto)

Një këngë e re nga Genci, Eni, Greta dhe Miloti! (Foto)

Genci, Eni, Greta dhe Miloti janë duke qëndruar së bashku në Detroid të Michigan. Këngëtarët e njohur të skenës shqiptare, duket se janë bashkuar për ...

Dua Lipa ushtron boks (Video)

Krahas angazhimeve muzikore, Dua Lipa nuk i lë anash edhe aktivitetet fizike. Këngëtarja shqiptare me famë botore ka publikuar një video, në të cil ...
Valon Shehu i ‘shpallë’ luftë këngëtareve shqiptare

Valon Shehu i ‘shpallë’ luftë këngëtareve shqiptare

Këngëtari kosovar e ka thënë troç, kur është pyetur se cilët janë ata emra të cilët nuk e meritojnë të quhen kengëtarë. Valon Shehu, nuk ka hezitua ...

Mihrije Braha së shpejti me klip të ri (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha e cila ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri, ajo së fundmi përmes një fotografije në Instagramin e saj ka paralajmr ...
Katie në telashe me policinë, shkeli ligjin e Sheriatit duke dalë pa jelekë në vend mysliman (Foto +18)

Katie në telashe me policinë, shkeli ligjin e Sheriatit duke dalë pa jelekë në vend mysliman (Foto +18)

Bukuroshja Katie Price ka shkelur ligjet e Maldiveve, duke dalë lakuriq në plazhe, një vend mysliman, ku lakuriqësia në vende publike është e ndaluar ...
Pajtohen Geti dhe Gold AG, bëjnë foto bashkë (Foto)

Pajtohen Geti dhe Gold AG, bëjnë foto bashkë (Foto)

Getoar Selimi dhe Gold AG duket se kanë vendosur të lënë rivalitetin në të kaluarën. Në një koncert të mbajtur në Vienë ku të pranishëm ishin Geti, ...
Shyhrete Behluli dhee Remzie Osmani ‘ndërrojnë’ burrat (Foto)

Shyhrete Behluli dhee Remzie Osmani ‘ndërrojnë’ burrat (Foto)

Ato njihen si mike të ngushta tash e sa vite. E miqësinë e tyre këngëtaret e njohura të muzikës popullore Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani, e ka ...
1 166 167 168 169 170 299 1680 / 2984 POSTS