Category: SHOWBIZ

1 137 138 139 140 141 265 1390 / 2643 POSTS
Ja sa është rritur vajza e Eminemit (Foto&Video)

Ja sa është rritur vajza e Eminemit (Foto&Video)

Vajza e Eminemit, Hailie Scott Mathers, tash është 21 vjeçare dhe është shndërruar në një femër atraktive. Hailie, e cila u bë e njohur për publiku ...
Ndryshimet ndër vite të Pamela Anderson (Foto)

Ndryshimet ndër vite të Pamela Anderson (Foto)

Aktorja kanadezo-amerikane, producentja dhe modelja, Pamela Anderson, me kalimin e viteve e ka ndryshuar krejtësisht imazhin e saj. Ajo dikur konsi ...
E keni ëndërr Spanjën? Vajza, bëhuni pjesë e ‘Albania Fashion Night’ (Foto & Video)

E keni ëndërr Spanjën? Vajza, bëhuni pjesë e ‘Albania Fashion Night’ (Foto & Video)

Së shpejti vjen eventi i radhës 'Albanian Fashion Night', i organizuar nga agjensioni më i madh modës 'Moda City' me producent Dashnor Asllani. Në ...
Luana, tifozja seksi e kombëtares (Foto)

Luana, tifozja seksi e kombëtares (Foto)

Prezantuesja e ekranit shqiptar, Luana Vjollca nuk heziton që të tregojë asnjëherë linjat trupore. Por, pos kësaj, ajo nuk heziton që të shfaqë edhe ...
Vjen Dani me ‘zemër’ (Video)

Vjen Dani me ‘zemër’ (Video)

Këngëtari Ramadan Krasniqi ka publikuar projektin e tij më ri muzikor, këngën dhe klipin 'Zemër'. Kënga është ritmike, e punuar nga Hekuran Krasniqi, ...
Seks në Big Brother! Aktivistët: ‘të ndalohet urgjent ky program’ (Foto)

Seks në Big Brother! Aktivistët: ‘të ndalohet urgjent ky program’ (Foto)

Ashtu siç ishte menduar, këtë vit Celebrity Big Brother në Angli ka dhuruar plotë skena seksi. Kanë kaluar pothuajse dy muaj që kur Big Brother ka ...
Kuvajti heq nga kinematë filmin ‘E bukura dhe bisha’ (Video)

Kuvajti heq nga kinematë filmin ‘E bukura dhe bisha’ (Video)

'E bukura dhe bisha' është shfaqur nëpër kinematë e Kuvajtit, vendit me shumicë myslimane që nga dita e enjte, por ata që kishin blerë bileta për ditë ...
Modelja të mbulon me para (Foto)

Modelja të mbulon me para (Foto)

Ditët më të mira të jetës së saj kanë qenë në kohën kur punonte si striptiste, të paktën kështu është shprehur edhe vet modelja Amber Rose. 33 vjeç ...
Labi fotografon momentin e puthjes mes Encës dhe Milaim Zekës (Foto & Video)

Labi fotografon momentin e puthjes mes Encës dhe Milaim Zekës (Foto & Video)

Milaim Zeka ishte një nga moderatorët e 'Zhurma Video Music Awards' të vitit të kaluar. Kur Enca kishte për të fituar një çmim, ai ftoi Labinot Gas ...
Kur nëna e Adelinës është më e bukur se vet ajo! (Foto)

Kur nëna e Adelinës është më e bukur se vet ajo! (Foto)

Prezantimi i anëtarëve të familjes nga ana e këngëtarëve tanë është bërë diçka e zakonshme. E një gjë të tillë ka bërë edhe Adelina Tahiri e cila k ...
1 137 138 139 140 141 265 1390 / 2643 POSTS