Category: SHOWBIZ

1 137 138 139 140 141 1390 / 1407 POSTS
Rita Ora në ballinën e revistës Marie Clair të Rusisë (Foto)

Rita Ora në ballinën e revistës Marie Clair të Rusisë (Foto)

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është ylli kryesor i këtij muaji në revistën Marie Clair. Ajo është në ballinën e revistës që lansohet këtë muaj në R ...
Zayn Malik dhe Gigi Hadid i mashtrojnë të gjithë, kapen mat! (Foto)

Zayn Malik dhe Gigi Hadid i mashtrojnë të gjithë, kapen mat! (Foto)

Dhe tani vjen radha për pyetjen 1 milionë dollarëshe: Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë të ndarë apo ende të lidhur? Duket se nuk është njeri në gjendje ...
Miqtë e Bieber në panik: Rrahja poshtëruese mund ta lërë me pasoja! (Video)

Miqtë e Bieber në panik: Rrahja poshtëruese mund ta lërë me pasoja! (Video)

Situata sa vjen e bëhet më serioze për Justin Bieber, ose të paktën kjo është ajo që rrethi i tij i ngushtë i miqve mendon. Bieber është rrahur dje n ...
‘Sulmohet’ Shpat Kasapi (Foto)

‘Sulmohet’ Shpat Kasapi (Foto)

Këngëtari Shpat Kasapi kohëve të fundit po merret edhe me aktrim. Ai është në xhirime të një filmi, projekt gjigant që titullohet 'Jeto ndryshe'. Së ...
Pas ndarjes me Cozman, Tuna Sejdiu shoqërohet me Adrian Gaxhën (foto)

Pas ndarjes me Cozman, Tuna Sejdiu shoqërohet me Adrian Gaxhën (foto)

Ka disa muaj që u nda nga Cozman. Por si duket Tuna ka gjetur shoqëri menjëherë. Është publikuar një foto ku ajo shihet shumë afër Adrian Gaxhës. Nuk ...
Fjolla Morina me Ramazan, paralajmëron distancim nga muzika

Fjolla Morina me Ramazan, paralajmëron distancim nga muzika

Këngëtarja Fjolla Morina, duket se është fetare e devotshme. E ftuar në emisionin 'Top Show' në Top Channel, ajo foli për shumë gjëra. Mes tjerash, Mo ...
Ben Affleck dhe Matt Damon bëhen nostalgjikë për njëri-tjetrin (Foto)

Ben Affleck dhe Matt Damon bëhen nostalgjikë për njëri-tjetrin (Foto)

E dinit ju që Ben Affleck dhe Matt Damon ishin kaq shumë miq të ngushtë?! Të shumtë kanë qenë njerëzit që kanë shfrytëzuar mediat sociale të mërkurën ...
Martohet Leonora Jakupi? Këngëtarja tregon vetë…

Martohet Leonora Jakupi? Këngëtarja tregon vetë…

Ditëve të fundit, Leonora Jakupi u bë njëra nga këngëtaret më të komentuara. Kjo për shkak se raportohej se ajo i ka dhënë fund beqarisë dhe se e ka g ...
Arbnora Ademaj lë pas ditët e zisë! (Foto)

Arbnora Ademaj lë pas ditët e zisë! (Foto)

Një nga zeshkanet më të bukura shqiptare, ish Miss Kosova Arbnora Ademaj, pas shumë vitesh ka vendosur të bëjë ndryshim në pamjen e saj. Dikur ze ...
Këngëtaret shqiptare që kanë pranuar operacionet plastike (Foto)

Këngëtaret shqiptare që kanë pranuar operacionet plastike (Foto)

Ndërhyrjet kirurgjike janë bërë normale te pothuajse secila femër e ekranit shqiptar. Të pakta janë bukuroshet që cilësohen si natyrale. Megjithëse ...
1 137 138 139 140 141 1390 / 1407 POSTS