Category: SHOWBIZ

1 2 3 265 10 / 2643 POSTS
Eni Koçi sjellë ‘Shi bie në Tiranë’ në duet me Genc Prelvukajn (Video)

Eni Koçi sjellë ‘Shi bie në Tiranë’ në duet me Genc Prelvukajn (Video)

Këngëtarja atraktive, Eni Koçi, ka publikuar projektin e ri. 'Shi bie në Tiranë', titullohet projekti i këngëtares në bashkëpunim me reperin Genc P ...
Bëhuni gati! Nita Latifi po vjen ‘vet’ (Foto)

Bëhuni gati! Nita Latifi po vjen ‘vet’ (Foto)

Këngëtarja e njohur Nita Latifi, më në fund ka vendosur të publikojë projektin e saj më të ri solo. Nita ka përgatitur këngën e saj më të re, e cil ...
Mihrija hap zemrën, ja çfarë gjesti human bëri (Foto)

Mihrija hap zemrën, ja çfarë gjesti human bëri (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha sot është zgjuar me plot pozitivitet. Kjo se, ajo ka ndërmend të merr pjesë në një aksion humanitar që ka ditë që po reali ...
‘Gylseren’ kapet mat me të dashurin e ri, ai është shumë i bukur (Foto)

‘Gylseren’ kapet mat me të dashurin e ri, ai është shumë i bukur (Foto)

Nurgul Yesilcay konsiderohet ndër aktoret më të bukura turke, e cila edhe pse në moshë ende e mban një titull të tillë. Ajo ishte e martuar dhe nga ...
Ryva dhe Shkenda ndërrojnë veshjet gjatë xhirimeve (Foto)

Ryva dhe Shkenda ndërrojnë veshjet gjatë xhirimeve (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi në tepihun e kuq të Party-t u shfaq madhështore me një fustan të kaltër, ndërsa Shkenda Dubova u shfaq tejet tër ...
Prezantueset e njohura puthen në buzë, çmendet publiku (Foto)

Prezantueset e njohura puthen në buzë, çmendet publiku (Foto)

Silvia Toffani dhe Ilary Blasi jane dy moderatore të emisionit 'Verissimo' në Itali. Dy prezantueset janë puthur në buzë gjatë emisionit me të ftuar ...
Rrezikoi jetën për të humbur peshë, pas 11 muajve Big Mama bën një krahasim (Foto)

Rrezikoi jetën për të humbur peshë, pas 11 muajve Big Mama bën një krahasim (Foto)

Sigurisht të gjithë e mbani mend këngëtaren e njohur Big Mama që në fillim të karrierës së saj. Bigu në atë kohë ishte shumë e shëndoshë dhe ajo gjit ...
Plas skandali te ‘Kënga Magjike’, këngëtari akuza të forta: Pazaret blejnë fitoren (Foto)

Plas skandali te ‘Kënga Magjike’, këngëtari akuza të forta: Pazaret blejnë fitoren (Foto)

Para fillimit të finales së spektaklit 'Kënga Magjike', kanë shpërthyer akuzat ndaj këtij eventi por edhe mënyrës se si zgjidhen finalistët. Mes at ...
Aurela Hoxha me këtë pozë mund t’iu lër pa gjumë sonte (Foto)

Aurela Hoxha me këtë pozë mund t’iu lër pa gjumë sonte (Foto)

Aurela Hoxha edhe njëherë e vërteton se është një nga modelet më të bukura shqiptar. Ajo tërë kohen poston fotografi në rrjetet sociale, prej nga pro ...
E bën edhe Dhurata Dora, tregon të pasmet (Foto)

E bën edhe Dhurata Dora, tregon të pasmet (Foto)

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të reja të skenës muzikore, e cila ka bërë një ndryshim drastik me pamjen e saj. Që nga fillimi i karrierës der ...
1 2 3 265 10 / 2643 POSTS