Category: SHOWBIZ

1 2 3 218 10 / 2177 POSTS
Rita dërgon raki rrushi nga Kosova në emision, të ftuarit frikësohen ta provojnë (Video)

Rita dërgon raki rrushi nga Kosova në emision, të ftuarit frikësohen ta provojnë (Video)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ishte e ftuar në emisionin e njohur televiziv të Britanisë 'The Jonathan Ross Show' dhe kishte sjell ed ...
Kutia e Labit që u mbush me shumë zarfe nga këngëtarët (Video)

Kutia e Labit që u mbush me shumë zarfe nga këngëtarët (Video)

Labi në dasmë mori shumë dhurata. Mes tjerash ishin edhe zarfet e mbushur me para, përcjellë zico.tv Me të hyrë në sallën e dasmës Labi kishte v ...
Labi flet për babain e ndjerë, emocionon 700 persona (Video)

Labi flet për babain e ndjerë, emocionon 700 persona (Video)

Labi para se të fillonte dasmën i tha disa fjalë. Ai falenderoi të gjithë të pranishmit që i kanë ardh në dasmë, përcjell zico.tv Mes tjerash foli ...
Big Mama: Kështu fitohet leku (Video)

Big Mama: Kështu fitohet leku (Video)

Big Mama njihet për batutat e saj. Ato nuk i munguan as në dasmën e Labit, përcjell zico.tv Bigu ishte aq showgirl sa ndezi edhe trenin ku artistët ...
Kjo është fytyra e vërtetë e Xhensilës (Foto)

Kjo është fytyra e vërtetë e Xhensilës (Foto)

Xhensila flitet për ndërhyrjet që ka bërë. Po ta krahasojmë para disa viteve pamja e saj ishte krejtësisht ndryshe. Përpos operacioneve Xhesi disku ...
Një zonjë e rëndë si Lulja e Medës (Video)

Një zonjë e rëndë si Lulja e Medës (Video)

Meda është një emër i lakuar në media. Çdo gjë që bën ai bëhet lajm, përcjellë zico.tv Madje edhe bashkëshortja e tij Lulja shpesh është në qend ...
A e keni ditur se Vin Diesel dhe shumë yje tjera janë binjakë (Foto)

A e keni ditur se Vin Diesel dhe shumë yje tjera janë binjakë (Foto)

Disa prej yjeve të famshme botërore kanë lindur binjakë dhe kanë motrën ose vëllanë për të cilët ndoshta nuk keni ditur. Disa prej binjakëve të t ...
Dhjetë filmat më inspirues të të gjitha kohërave (Video)

Dhjetë filmat më inspirues të të gjitha kohërave (Video)

Të gjithë kemi nevojë të inspirohemi dhe filmat janë një ndër rrugët më të mira për të arritur këtë qëllim. ‘Friday night lights’ bën pjesë në to ...
Kjo është Kylie Jenner para dhe pas ndërhyrjeve në gjoks (Foto)

Kjo është Kylie Jenner para dhe pas ndërhyrjeve në gjoks (Foto)

Motrat Kardashian janë të famshme në gjithë botën, disa me skandale e disa me të tjera gjëra. Kylie Jenner është njëra prej tyre që më së shumt ...
Vjen MIX-i që e keni pritur nga Naser Berisha (Video)

Vjen MIX-i që e keni pritur nga Naser Berisha (Video)

Është publikuar në YouTube, mix-i i hiteve të pavdekshme të këngëtarit Naser Berisha. 'Do të doja', 'A më kujton' si 'Dil te dera' e Haki Misinit n ...
1 2 3 218 10 / 2177 POSTS