Category: LIFESTYLE

1 2 3 7 10 / 69 POSTS
Trendet aktuale të grimit vjeshtë/dimër

Trendet aktuale të grimit vjeshtë/dimër

Për një pamje të shkëlqyer, të bukur dhe të kujdesur, shfrytëzoni maksimumin e të gjitha produkteve kozmetike, ndërsa ne do t’ju zbulojmë disa sekre ...
Cila është periudha më e mirë e jetës së çdo njeriu?

Cila është periudha më e mirë e jetës së çdo njeriu?

Cila është periudha më e mirë e jetës së çdo njeriu? Të gjitha vitet e jetës tuaj mund të jenë të mira, por cilat mendoni se janë më të mirat? ...
Bukuritë magjepsëse të Holandës (Foto)

Bukuritë magjepsëse të Holandës (Foto)

Holanda njihet botërisht për fushat me tulipanë, mullinjtë e erës, djathërat e shijshëm dhe numrin e madh të biçikletave. Ky është shtet i nj ...
Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni (Foto)

Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni (Foto)

Po afrojnë festat dhe më ketë rriten dhe dilemat së çfarë duhet të veshim? Krishtlindjet, nata e vitit të ri, drek me familjen apo me shoqërinë p ...
Çizmet më të popullarizuara të sezonit (Foto)

Çizmet më të popullarizuara të sezonit (Foto)

Këtë vjeshtë jemi dëshmitarë të një ndër trendët më të mëdhenj të çizmeve në disa sezone të fundit… Këto, natyrisht, janë çizmet çorape, të c ...
Transformim i ‘çmendur’  në kukull (Video)

Transformim i ‘çmendur’ në kukull (Video)

Regina George ka pyetur fansat e saj nëse dëshironin që ta shihnin në formë të kukullës dhe ata u përgjigjën njëzëri pozitivisht. Kështu, ajo f ...
Këshilla grimi për një intervistë pune

Këshilla grimi për një intervistë pune

Me tërë ato këshilla për grim, mund të ndiheni konfuze se çka të zgjidhni për ta krijuar një përshtypje të mirë në intervistën e punës dhe për të ...
Rrobat nga lëkura shumë femërore dhe komode (Foto)

Rrobat nga lëkura shumë femërore dhe komode (Foto)

Rrobat nga lëkura tashmë nuk janë të rezervuara vetëm për motoristët, por po bëhen shumë femërore dhe komode në raste të ndryshme. Xhaketat ng ...
70 vjet martesë të mbretëreshës Elizabeth II dhe Princit Philip (Foto)

70 vjet martesë të mbretëreshës Elizabeth II dhe Princit Philip (Foto)

Mbretëresha Elizabeth, 91 vjeçare, dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, 96 vjeçar, e festojnë sot 70 vjetorin e martesës së tyre, me një tubim ...
Çorape apo tatuazhe (Foto)

Çorape apo tatuazhe (Foto)

Nuk jeni e sigurt nëse jeni gati për ta bërë lëkurën tuaj me bojë? Gabby dhe Idan kanë sjellë diçka më të mirë. Dyqani i tyre në inter ...
1 2 3 7 10 / 69 POSTS