Category: KURIOZITET

1 2 3 4 5 7 30 / 65 POSTS
Adoleshentja në karrocë me rrota sfidon veten në sporte ekstreme (Video)

Adoleshentja në karrocë me rrota sfidon veten në sporte ekstreme (Video)

Prekëse: Vajza në karrocë me rrota sfidon veten në sporte ekstreme Disa njerëz për të arritur qëllimet e tyre nuk i ndalon asgjë, se si ia dalin nd ...
Këto truqe duhet t’i dijë çdo prind

Këto truqe duhet t’i dijë çdo prind

Që nga konsumi i vaktit që e lë kuzhinën tuaj të duket si një zonë lufte tek vizatimi i mureve apo mobiljeve me ngjyra, sigurisht që fëmijët shkaktojn ...
Kate dhe princi William ulen në gjunjë kur flasin me fëmijët

Kate dhe princi William ulen në gjunjë kur flasin me fëmijët

Edhe pse gëzojnë një status socio-ekonomik që çdokush do të dëshironte, princi William dhe dukesha e Cambridge (Kembrixh) Kate Middleton janë dy pri ...
Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju

Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju

Sipas shkencës, ngjyra e syve tuaj tregon shumë rreth karakterit tuaj. Sytë e kaltër Ju jeni modest, i turpshëm, egoist, konkurrues, i fuqish ...
Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

Vendet sekrete që nuk na i tregon Google Maps

Google Maps është një aplikacion interesant për të eksploruar për vende të ndryshme në të gjithë rruzullin tokësor, që nuk i keni vizituar dhe mund t’ ...
Ja pse nuk quhet kot majmun (Video)

Ja pse nuk quhet kot majmun (Video)

Gjithmonë i keni parë ngacmimet mes fëmijëve. Disa nga to janë shumë simpatike saqë ju bëjnë edhe të qeshni me lot. Por, në videon e mëposhtme pers ...
Hiqni mykun në banjë njëherë e përgjithmonë: Sprej natyral nga dy përbërës që nuk kushtojnë shumë!

Hiqni mykun në banjë njëherë e përgjithmonë: Sprej natyral nga dy përbërës që nuk kushtojnë shumë!

Përfundimisht zgjidhja natyrale për problemin e madh dhe të mundimshëm. Problemi i mykut në shtëpi apo në banesë nuk është as i këndshëm, as du ...
Familjarët shpëtuan pa lëndime, nga furgoni që iu hyri papritmas në dhomë (Foto)

Familjarët shpëtuan pa lëndime, nga furgoni që iu hyri papritmas në dhomë (Foto)

Val dhe Steve Fossey nga Bedforshire e Anglisë, po bëheshin gati të shkonin të flinin, kur papritmas iu hyri në dhomë një furgon. Shoferi i cili ...
Irlandezi hapë tunel të fshehtë nga shtrati deri te kafiteria, për të pirë tinëzisht alkool nga gruaja

Irlandezi hapë tunel të fshehtë nga shtrati deri te kafiteria, për të pirë tinëzisht alkool nga gruaja

Një burrë që merret me instalimin e gypave të ujit në Omaga të Irlandës, ka hapur një tunel nga krevati i tij deri tek një kafiteri, dhe për këtë ...
Çfarë lloj gruaje jeni sipas muajit të lindjes

Çfarë lloj gruaje jeni sipas muajit të lindjes

Zbuloni më shumë për karakterin tuaj nisur nga muaji i lindjes. Janar Të lindurat në Janar janë ambicioze, konservatore dhe tepër serioze. Ato n ...
1 2 3 4 5 7 30 / 65 POSTS