Category: FUN

1 37 38 39 40 41 53 390 / 526 POSTS
Fotografitë më të dështuara të dasmës (Foto)

Fotografitë më të dështuara të dasmës (Foto)

Përjetësimi i momenteve më romantike dhe të bukura gjatë gjithë ceremonisë, është qëllimi i fotografit në ditën e dasmës. Por, ndodh që disa shkrep ...
‘Rruga për në Parajsë’ (Video)

‘Rruga për në Parajsë’ (Video)

Të jesh brenda një pishine me avujt e ujit që dalin prej saj dhe me pamje nga malet e Zvicrës në muzg, kjo është pamja e kapur në këtë video që po shp ...
Njihuni me hotelin me restorante, kinema dhe varrezë (Foto)

Njihuni me hotelin me restorante, kinema dhe varrezë (Foto)

Disa sipërmarrës me zyra në Hong Kong dhe Londër, planifikojnë të ndërtojnë një hotel pluskues, i cili është projekti më inovativ dhe i çuditshëm i kr ...
Babai frikacak ik nga topi, por e pëson vogëlushi i tij (Video)

Babai frikacak ik nga topi, por e pëson vogëlushi i tij (Video)

Ky baba mund të ndjehet në faj pas një aksidenti fatkeq, por pa pasoja. Ai i kishte marrë fëmijët e tij për të parë një ndeshje kriketi, por ndodhi aj ...
Policët, shfaqje fantastike në lift (Video)

Policët, shfaqje fantastike në lift (Video)

Kjo performancë e jashtëzakonshme është regjistruar në Zelandën e Re, kur disa policë kanë shpalosur talentin e tyre muzikor në ashensor. Pamjet ja ...
Ditëlindja që u kthye në arenë përleshjesh (Video)

Ditëlindja që u kthye në arenë përleshjesh (Video)

Një sherr masiv mes baballarësh e nënash ka ndodhur gjatë ditëlindjes së një fëmije në Floridën Jugore. Në pamje shihen fëmijët që largohen duke ul ...
I ngritet statujë maçokut më të famshëm (Video)

I ngritet statujë maçokut më të famshëm (Video)

Të gjitha macet kujtohen nga pronarët e tyre, por jo nga bota. Maçoku nga Stambolli Tombili, u bë i famshëm falë pozës jo fort të zakonshme për një ka ...
Ngjyrosi kalin e zi që të duket si zebër – e pret burgu (Foto)

Ngjyrosi kalin e zi që të duket si zebër – e pret burgu (Foto)

Në një fermë të fshatit Stary Hrozenkov të Çekisë, ka hyrë dikush fshehtas dhe e ka lyer kalin e zi me ngjyrë të bardhë, që të duket si zebër. Madj ...
10 vendet me njerëzit me mirëqenien më të madhe në botë (Foto)

10 vendet me njerëzit me mirëqenien më të madhe në botë (Foto)

Instituti Legatum në Londër, pas një studimi ka publikuar listën me 10 vendet më të begata në botë. Organizata ka krahasuar 89 variabla të cilat pë ...
Shtëpitë mbi liqen në Bokodi (Foto & Video)

Shtëpitë mbi liqen në Bokodi (Foto & Video)

Bokod dhe Oroszlany janë dy qytete që gjenden rreth 80 km në perendim të Budapestit. Ato gjenden fare pranë liqenit Bokodi në Hungari. Lagje të ter ...
1 37 38 39 40 41 53 390 / 526 POSTS