Category: FUN

1 30 31 32 33 34 43 320 / 429 POSTS
Mos i harroni vetëm fëmijët në shtëpi (Foto)

Mos i harroni vetëm fëmijët në shtëpi (Foto)

Sherret që i bëjnë, janë të sinqerta dhe me gjithë zemër. Nuk ka asnjë problem nëse ata të ngjyrosin tepihun apo gjëra të tjera, pasi kjo është një më ...
E pret letra drurin apo jo (Video)

E pret letra drurin apo jo (Video)

Keni menduar ndonjëherë që një letër të presë drurin? Kjo video ua demostron këtë gjë duke ju shuar kureshtjen. Letra mund të jetë një prej materia ...
Idea që i shpëtoi dy persona të bllokuar në ishull (Foto)

Idea që i shpëtoi dy persona të bllokuar në ishull (Foto)

Dy persona mbetën të bllokuar në një ishull të pabanuar në Paqësor për 7 ditë, ndërsa u shpëtuan këtë të premte pasi u panë nga një avion i marinës am ...
‘Laje o Gzim’, mesazhi në shqip në mes të Katarit (Foto)

‘Laje o Gzim’, mesazhi në shqip në mes të Katarit (Foto)

Një fotografi interesante vjen nga Katari. Një shqiptar është përkujdesur që t'ia tërheq vërejtjen një shoferi për pluhurin në veturën e tij me targa ...
Shkaku i përleshjes së këtyre arushave (Foto)

Shkaku i përleshjes së këtyre arushave (Foto)

Nuk u pëlqen të ndajnë ushqimin me të tjerët. Arinjtë nuk ushqimin e duan veç për vete, madje edhe me llojin e vetë janë gati të luftojnë për ta mbroj ...
Foka që mrekullisht i shpëtoi balenave vrasëse (Video)

Foka që mrekullisht i shpëtoi balenave vrasëse (Video)

Arriti që mrekullisht t'i shpëtojë sulmit të disa balenave vrasëse, teksa foka u ngjit e tmerruar në varkën e disa turistëve. Ngjarja ndodhi në bri ...
Edhe Holanda ka Venedik! (Video)

Edhe Holanda ka Venedik! (Video)

Atraksion i vërtetë! Fshati Giethoorn në Holandë i cili i ka 2.620 banorë, është i njohur pothuajse për të gjithë, për veçantinë që ai bartë. Ky fs ...
Peshkatari dorëzon perlën që kushton 100 milionë dollarë (Video)

Peshkatari dorëzon perlën që kushton 100 milionë dollarë (Video)

Kjo perlë gjigante, e cila u dorëzua nga një peshkatar, mund të jetë më e madhja e zbuluar ndonjëherë në botë dhe pesë herë më e gjatë se rekordi i më ...
Kryeministri i Japonisë del nga tubi si ‘Super Mario’ (Foto & Video)

Kryeministri i Japonisë del nga tubi si ‘Super Mario’ (Foto & Video)

Kryeministri i Japonisë Shinzo Abe tërhoqi shume vëmendje mbrëmjen e 21 Gushtit 2016, në ceremoninë mbyllëse të Lojërave Olimpike, duke u ngjitur në s ...
Pishina 2 milionëshe që ju lë pa fjalë (Video)

Pishina 2 milionëshe që ju lë pa fjalë (Video)

Pishina private që kushtoi dy milionë dollarë, është ndërtuar në shtëpinë e një adhuruesi të maleve në shtetin federal amerikan Juta dhe është një cop ...
1 30 31 32 33 34 43 320 / 429 POSTS