Category: FUN

1 2 3 4 5 54 30 / 532 POSTS
Kjo është e vërteta pas fotove profesionale (Foto)

Kjo është e vërteta pas fotove profesionale (Foto)

Keni provuar të realizoni një foto perfekte pa përdorur fotoshop? Të gjithë kemi parë së paku një herë në instagram, portretet e përsosura ki ...
Shpikjet e përditshme të shtëpiakëve (Foto)

Shpikjet e përditshme të shtëpiakëve (Foto)

Shpikjet e thjeshta janë shpesh ato që bëjnë diferencën në jetën tonë të përditshme, dhe këto shtëpiake janë prova për këtë. Meshkuj dhe femra ka ...
Kombinimet e rastësishme me objekte (Foto)

Kombinimet e rastësishme me objekte (Foto)

Ushtritë përdorin qëllimisht kamuflazhin për tu fshehur nga forcat armike, por këto kafshë dhe njerëz janë kamufluar aksidentalisht me objekte ...
Këto janë shtëpitë më unike nëpër botë (Foto)

Këto janë shtëpitë më unike nëpër botë (Foto)

Ne mund të jetojmë në shtëpi e apartamente të thjeshta, por disa njerëz ndërtojnë 'kështjella' interesante për të jetuar në to. Më poshtë ju ...
Pranon ‘momentin më biond’, kërkesën për fotografi e kishte kuptuar tërësisht gabim (Foto)

Pranon ‘momentin më biond’, kërkesën për fotografi e kishte kuptuar tërësisht gabim (Foto)

Alyssa Stringfelloë nga Arkansas e Shteteve të Bashkuara, ka treguar për ‘momentin më biond’, pasi ia dërgoi kopanisë së sigurimeve fotografitë ...
Lodrat e vjetra të fëmijërisë, mund të shiten mjaftë shtrenjtë (Foto)

Lodrat e vjetra të fëmijërisë, mund të shiten mjaftë shtrenjtë (Foto)

Platforma përmes internetit Go Social, mbledhë lodra të vjetra fëmijësh që nuk prodhohen më, teksa kërkesat për to janë shumë të mëdha. Kukulla ...
Fjeti në vaskë, reagimi qesharak i vogëlushit kur provojnë ta zgjojnë (Video)

Fjeti në vaskë, reagimi qesharak i vogëlushit kur provojnë ta zgjojnë (Video)

Amari i vogël nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, ka fjetur sapo nëna e ka futur në vaskë dhe po e lante me ujë të nxehtë. Por, fëmijës sht ...
Dështimet më qesharake të prodhimeve (Foto)

Dështimet më qesharake të prodhimeve (Foto)

Ne jemi njerëz dhe njerëzit bëjnë gabime. Për më tepër, edhe makina të mëdha që prodhojnë mallra të konsumit masiv – lodra, rroba, pako – mund ...
I propozon partneres në 110 metra lartësi (Video)

I propozon partneres në 110 metra lartësi (Video)

Një djalë i ri kishte gjetur një moment jo edhe aq të përshtatshëm që t’i propozoj martesë të dashurës së tij, derisa dyshja ishin në 110 metra la ...
Ja çfarë bëjnë vajzat kur janë vetëm në shtëpi…Do të habiteni

Ja çfarë bëjnë vajzat kur janë vetëm në shtëpi…Do të habiteni

​Vajza tani nuk na mashtroni dot më, tani e dimë se çfarë bëni ju gjatë kohës që jeni vetëm në shtëpi. Këtu do të shik oni disa nga gjërat që j ...
1 2 3 4 5 54 30 / 532 POSTS