Category: FUN

1 2 3 4 44 20 / 436 POSTS
Breshka këmbëngulëse të hajë luleshtrydhen, më të madhe se trupi saj (Video)

Breshka këmbëngulëse të hajë luleshtrydhen, më të madhe se trupi saj (Video)

Kirby është breshka e vogël nga Rusia, që ka bërë famë në internet teksa përpiqet të hajë një luleshtrydhe më të madhe se trupi saj. 'Breshkave ...
Detyroi policët t’i vihen pas, vetëm pse e kishte pasur gjithmonë ëndërr (Video)

Detyroi policët t’i vihen pas, vetëm pse e kishte pasur gjithmonë ëndërr (Video)

Frederick Ray Jones nga Iowa e Shteteve të Bashkuara, ka detyruar policët t’i vihen pas, sepse e kishte pasur gjithmonë ëndërr të ndiqej nga forca ...
Pyetjet më interesante që janë bërë në Google

Pyetjet më interesante që janë bërë në Google

Nëse mendoni se njerëzit e përdorin Google vetëm për studime, gaboheni. Ata parashtojnë edhe pyetje, duke pritur për një përgjigjjë të saktë ng ...
Brenda shtëpisë më të shtrenjtë, shitet për 355 milionë euro (Foto)

Brenda shtëpisë më të shtrenjtë, shitet për 355 milionë euro (Foto)

Shtëpia Les Cedres me afro dymijë metra katrorë, që ndodhet në jug të Francës, ka dalë në shitje për 355 milionë euro. Shtëpia luksoze që ndodh ...
‘Shefi më i keq’:Punëtori i nervozuar shpreh revoltën në makinën e shefit (Foto)

‘Shefi më i keq’:Punëtori i nervozuar shpreh revoltën në makinën e shefit (Foto)

Një punonjës i pakënaqur në West Yorkshire, pasi ka marrë vendim të heq dorë nga puna e tij, ka shkruar mesazhe zemërimi në makinën e shefit të tij. ...
‘Kur s’je, e don me kon’

‘Kur s’je, e don me kon’

Me 'photoshop' mund të realizohen me të vërtetë foto fantastike, por kur nuk ke njohuritë e duhura për ta përdorur këtë program më mirë të mos e mar ...
A mund ta gjeni çfarë kanë të veçantë këto piktura? (Foto)

A mund ta gjeni çfarë kanë të veçantë këto piktura? (Foto)

Në pamje të parë, të gjitha duken si piktura të zakonshme, por nëse i shikoni më me kujdes do të vini re se këto punime artistike nuk janë ashtu s ...
Ja pse nuk quhet kot majmun (Video)

Ja pse nuk quhet kot majmun (Video)

Gjithmonë i keni parë ngacmimet mes fëmijëve. Disa nga to janë shumë simpatike saqë ju bëjnë edhe të qeshni me lot. Por, në videon e mëposhtme pers ...
Hiqni mykun në banjë njëherë e përgjithmonë: Sprej natyral nga dy përbërës që nuk kushtojnë shumë!

Hiqni mykun në banjë njëherë e përgjithmonë: Sprej natyral nga dy përbërës që nuk kushtojnë shumë!

Përfundimisht zgjidhja natyrale për problemin e madh dhe të mundimshëm. Problemi i mykut në shtëpi apo në banesë nuk është as i këndshëm, as du ...
Irlandezi hapë tunel të fshehtë nga shtrati deri te kafiteria, për të pirë tinëzisht alkool nga gruaja

Irlandezi hapë tunel të fshehtë nga shtrati deri te kafiteria, për të pirë tinëzisht alkool nga gruaja

Një burrë që merret me instalimin e gypave të ujit në Omaga të Irlandës, ka hapur një tunel nga krevati i tij deri tek një kafiteri, dhe për këtë ...
1 2 3 4 44 20 / 436 POSTS