Category: FUN

1 2 3 45 10 / 448 POSTS
Njihuni me qenin që udhëton nëpër tërë botën (Foto)

Njihuni me qenin që udhëton nëpër tërë botën (Foto)

Sigurisht se njihni ndonjë qen që udhëton me të zotin e tij kudo. Ginger ka lindur në Zambie dhe ishte qen i sigurisë në një vend jo shumë të r ...
Tymoste gjatë tërë kohës, vodhi biçikletën e shtrenjtë brenda 40 sekondave (Video)

Tymoste gjatë tërë kohës, vodhi biçikletën e shtrenjtë brenda 40 sekondave (Video)

Dean Carey është arrestuar nga forcat e rendit në Cardiff të Wales, pasi pamjet ku ai hapë çelësin e biçikletës brenda një kohe shumë të shkurtër, ...
Nuk ka shkurorëzim, nëse burri kryen punët e shtëpisë

Nuk ka shkurorëzim, nëse burri kryen punët e shtëpisë

Cila është fshehtësia e një martese të lumtur? Mashkulli i cili është i gatshëm t’i ndihmojë gruas në punët e shtëpisë! Meshkujt, mos të themi bu ...
Foto sa 1000 fjalë

Foto sa 1000 fjalë

E pëlqeni fotografinë? Të kapësh momentin e duhur në vendin e duhur duhet të kesh shumë fat. Kështu duket se kanë qenë këta fotografë të cilët ...
Prindërit që lejojnë fëmijët të jetojnë pa rregulla ‘nuk shqetësohet’ se ata janë duke dështuar në shkollë (Foto)

Prindërit që lejojnë fëmijët të jetojnë pa rregulla ‘nuk shqetësohet’ se ata janë duke dështuar në shkollë (Foto)

Një çift, ku shtatë fëmijët e tyre 'të egër' jetojnë pa ndonjë rregull, thonë se nuk ka rëndësi se ata po dështojnë në shkollë. Gemma dhe Lewis ...
Truqe të vogla shtëpiake të cilat gjithmonë do t’i përdorni: Për çdo pjesë të shtëpisë suaj! (Video)

Truqe të vogla shtëpiake të cilat gjithmonë do t’i përdorni: Për çdo pjesë të shtëpisë suaj! (Video)

Për shumë nga këto gjëra kurrë nuk do të kishit menduar, mirëpo janë aq të thjeshta sa që do t’i përdorni në çdo rast. Nëse ju ka shqyer ço ...
Hodhi mbeturina në rrugë, detyrohet t’i kthejë brenda veturës luksoze (Video)

Hodhi mbeturina në rrugë, detyrohet t’i kthejë brenda veturës luksoze (Video)

Shoferi i paemëruar nga Krasnogorsk i Rusisë, e ka pësuar keq nga një motoçiklist, ia ktheu prapa mbeturinat që ai i la në rrugë. Pasi i shko ...
Selfie marramendëse (Foto)

Selfie marramendëse (Foto)

Një çift mjaft guximtar i pëlqen të eksplorojë majat e larta të vinçave për të kapur selfie perfekte. Me vete kanë vetëm një shkop selfie dhe një ç ...
Kalërimi në gjendje të dehur nuk shkoi si duhet (Video)

Kalërimi në gjendje të dehur nuk shkoi si duhet (Video)

Jonny McVean ka shkuar me të dashurën e tij në një pjesë periferike të Cumbria në Angli, ku ka provuar të kalëronte, pasi kishte pirë disa gota al ...
Furgonin Volkswagen e ktheu në shtëpizë lëvizëse, për të shëtitur në shumë shtete (Foto)

Furgonin Volkswagen e ktheu në shtëpizë lëvizëse, për të shëtitur në shumë shtete (Foto)

Jennah Jenkis nga Aberdeen i Anglisë, që ka studiuar për dizajn të brendshëm, e ka kthyer furgonin Volkswagen në një shtëpizë lëvizëse. Së bashku ...
1 2 3 45 10 / 448 POSTS