Category: FASHION

1 3 4 548 / 48 POSTS

Margot Robbie pozon me bikini për ‘Vanity Fair’ (Video)

Margot Robbie ka shfaqur pjesën e saj më të mirë për kopertinën e muajit gusht të revistës 'Vanity Fair'. Gjithmonë seksi, këtë herë në bikini të bar ...
E kuqja e ‘kall’ ‘Verën 2016’ (Foto)

E kuqja e ‘kall’ ‘Verën 2016’ (Foto)

Në verë ngjyra e pasionit, e kuqja, 'shpërthen' në fustanet e mbrëmjes dhe të ditës, në këpucët, çantat dhe të tjerë aksesorë të sezonit. Një shpër ...
Veshjet sportive për çdo rast (Foto)

Veshjet sportive për çdo rast (Foto)

Sipas magazinës 'Vogue' dhe shum dizenjatorëve, ky është viti i veshjeve sportive. Madje ata kanë shkuar aq larg duke i kombinuar ato me trendet eleg ...
Modelet e plota po dominojnë industrinë e bukurisë (Foto)

Modelet e plota po dominojnë industrinë e bukurisë (Foto)

Tashmë është zyrtare, raporton huffingtonpost.com, ka kaluar koha e modeleve me dukje dhe trup të dobët! Modelet e plota ose siç njihen në industrin ...
Frymëzuese si Princeshë Diana (Foto)

Frymëzuese si Princeshë Diana (Foto)

Sot ajo do të festonte ditëlindjen e 55-të. Edhepse vdiç në moshën 36 vjeçare ajo kujtohet ende për vetitë e saj bamirëse më së shumti. Por ne sot ...
Modelet e sandaleve të këtij sezoni veror (Foto)

Modelet e sandaleve të këtij sezoni veror (Foto)

Kur është fjala për sandalet, thuajse të gjitha variantet, stilet dhe modelet i kemi marrë në konsideratë, por shumë prej vajzave fashion dhe blogeret ...
Buzëkuqët që po ‘çmendin’ Intagramin (Foto)

Buzëkuqët që po ‘çmendin’ Intagramin (Foto)

Largohuni 'Kylie Lip Kits' sepse ka një tjetër produkt 'K' në qytet. 'Kailijumei', një markë e re kozmetike kineze ka kthyer në produktin e momentit ...

Trendi i kësaj sezone – ngjyrat neon

Për shumë nga ne, ngjyrat neon janë ndër më të preferuar, pavarësisht se ndonjëherë nuk e kemi të lehtë të veshemi me këto ngjyra, për shkak të përsht ...
1 3 4 548 / 48 POSTS