Category: FASHION

1 2 3 4 5 30 / 48 POSTS
Së shpejti ‘Prishtina Fashion Nights 2017’ nga B-Models dhe IB-Events (Foto)

Së shpejti ‘Prishtina Fashion Nights 2017’ nga B-Models dhe IB-Events (Foto)

7, 8 dhe 9 prilli do të jenë ditët e rezervuara vetëm për glamurin dhe të bukurën. Prishtina Fashion Nights 2017 /pranverë-verë, edhe këtë herë pr ...
Si të mbledhësh 800 gra në një vend?! (VIDEO)

Si të mbledhësh 800 gra në një vend?! (VIDEO)

Ndizet atmosfera në Hotel ‘Princi i Arbërit’ - Prishtinë Dje, me rastin e Festës Ndërkombëtare të Gruas, në shumë restorante nëpër Kosovë u organiz ...
‘Moda City’ hap konkurs për sfilatën ‘Albanian Fashion Night 2017’ (Foto)

‘Moda City’ hap konkurs për sfilatën ‘Albanian Fashion Night 2017’ (Foto)

Agjencioni i modës 'Moda City' hap konkurs për modelë e modele për sfilatën 'Albanian Fashion Night 2017' Të drejtë konkurrimi kanë personat prej ...
Dyqanet më të mira online, për të blerë aksesorë (Foto)

Dyqanet më të mira online, për të blerë aksesorë (Foto)

Zakonisht kur ndodheni në një dyqan ku ka bizhuteri të ndryshme, atëherë kjo e vështirëson zgjedhjen e njërës prej tyre. Shfrytëzoni faqet më të m ...
Ky do të jetë trendi i pranverës (Foto)

Ky do të jetë trendi i pranverës (Foto)

Këtij dimri mjaft të ftohtë po i vie fundi. E me përfundimin e kësaj stine, vjen edhe koha për të rifreskuar garderobën tuaj. Trendet e pranverës s ...

Organizohet ‘Albanian Fashion Night’ nga Moda City

Kompania me e madhe e modës në vend ‘Moda City’ organizon natën gala “Albanian Fashion Night’ pranverë verë 2017. Në këtë mbrëmje janë të ftuar të ...
Ngjyrat që duhet t’i kombinoni në stinën e dimrit (Foto)

Ngjyrat që duhet t’i kombinoni në stinën e dimrit (Foto)

Nёse hapni dollapin çdo mёngjes pёr tё gjetur kombinimin dimёror tё radhёs, ju shkon mendja vetёm nё ngjyrat bardh e zi, atёherё duhet tё filloni tё m ...
Dolores Shkëmbi dhe ‘Moda City’ triumfojnë në ‘Future Fashion Faces World 2016’ (Foto)

Dolores Shkëmbi dhe ‘Moda City’ triumfojnë në ‘Future Fashion Faces World 2016’ (Foto)

Një nga modelet më të mira që ka Shqipëria e që bënë pjesë në agjensionin më të madh të modës 'Moda City', Dolores Shkëmbi në Turqi u përzgjodh si fyt ...
Fustani më i bukur i vitit 2016 (Foto)

Fustani më i bukur i vitit 2016 (Foto)

Fustani i bardhë prej 350 eurosh është në qendër të vëmendjes pasi që dukesha e Cambridge e ka veshur në premierën londineze të filmit “A Street Cat N ...

Fustani që ndryshon ngjyrat (Video)

Nëse gjithmonë keni dashur të ndryshoni veshjen tuaj atëherë kjo tani është e mundur vetëm me shtypjen e një butoni. Ky është fustani Hi-tech i pr ...
1 2 3 4 5 30 / 48 POSTS