Category: FASHION

1 2 3 4 5 20 / 48 POSTS
‘Dardania’ rikthen Blerina Kllokoqi Rugovën, me sfilatën më të veçantë në vend (Foto)

‘Dardania’ rikthen Blerina Kllokoqi Rugovën, me sfilatën më të veçantë në vend (Foto)

'Dardania', është koleksioni i cili e rikthen pas një viti e gjysmë kreatoren e njohur shqiptare Blerina Kllokoqi Rugova, me një sfilatë ndër më të ve ...
Gresa Behluli si një princeshë! (Foto)

Gresa Behluli si një princeshë! (Foto)

Gresa Behluli është njëra ndër këngëtaret tona e cila po shkon bukur drejt sukseseve të saj. Përveç zërit dhe muzikës që ajo e bën, Gresa ka një p ...
Gili dhe Ilir Berani përcjellin djalin në mbrëmjen e maturës, ja si duket ai (Foto)

Gili dhe Ilir Berani përcjellin djalin në mbrëmjen e maturës, ja si duket ai (Foto)

Këngëtarja e famshme kosovare Gili mbrëmë e ka përcjellur djalin e saj, Redonin për mbrëmjen e maturës. Ajo ka postuar një fotografin në rrjetin so ...
Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Edhe një fëmijë i një politikani kosovar është bërë maturantë. Bëhet fjalë për vajzën e kreut të Nismës për Kosovën Fatmir Limajt. Leonita Limaj ...
Shikoni sa bukur duket vajza e Jakup Krasniqit në mbrëmjen e maturës (Foto)

Shikoni sa bukur duket vajza e Jakup Krasniqit në mbrëmjen e maturës (Foto)

Këto ditë keni parë shumë të rinj e të reja të cilët kanë shkëlqyer në mbrëmje të maturës e absloventiadë. Por në mbrëmjen më të rëndësishme për të ...
Lotina, vajza e Lutfi Hazirit definitivisht është maturantja më e bukur (Foto)

Lotina, vajza e Lutfi Hazirit definitivisht është maturantja më e bukur (Foto)

Vajza e nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri dhe këngëtares Mirvete Bajrami Haziri ka shëlqyer në mbrëmjen e saj të maturës ...
Po vjen ‘Albanian Fashion Night 2017’ (Video)

Po vjen ‘Albanian Fashion Night 2017’ (Video)

Kompania me e madhe e modës në vend ‘Moda City’ është drejt finalizimit për mbrëmjen gala ‘Albanian Fashion Night’ pranverë-verë 2017. https://ww ...
Caktohet data për ‘Albanian Fashion Night 2017’

Caktohet data për ‘Albanian Fashion Night 2017’

Kompania me e madhe e modës në vend 'Moda City' është drejt finalizimit për mbrëmjen gala 'Albanian Fashion Night' pranverë-verë 2017. Eventi do të ...
Me 14 prill sfilata me fustane të nusërisë nga kreatorja Sevdije Zubaku Tahiri

Me 14 prill sfilata me fustane të nusërisë nga kreatorja Sevdije Zubaku Tahiri

Gjithçka është gati për sfilatën e modës të organizuar nga Sugarfree në Kamenicë. Pas një pune të gjatë në dizajnimin dhe qepjen e shumë fustaneve ...
Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Ariel Winter kurrë nuk dështon kur bëhet fjalë për të bërë përshtypje në tepihun e kuq. Të shtunën, ylli i “Modern Family” është parë duke treg ...
1 2 3 4 5 20 / 48 POSTS