Category: FASHION

1 2 3 5 10 / 42 POSTS
Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Shikoni katër mënyra gjeniale që këmishën e të dashurit tuaj ta shndërroni në fund dhe fustan. Me pak kreativitet dhe fantazi do të keni fustan me ...
Prezantuesja suedeze me kreacionet e Vjollca Llapashticës (Foto)

Prezantuesja suedeze me kreacionet e Vjollca Llapashticës (Foto)

Disajnet e realizuara me shumë finesë sigurisht që kërkohen gjithandej. E kur bëhet fjalë për krijime të bukura, padyshim që përmendet edhe emri i Vjo ...
Gara e (zh)veshjes (Foto +16)

Gara e (zh)veshjes (Foto +16)

“Sixty6 Magazine” organizoi në Londër një festë ku mblodhi disa nga yjet e showbizz-it britanik më në zë të momentit. E në të tilla raste vëmendja ...
Blerina Kllokoqi Rugova solli sfilatë si në përralla (Foto & Video)

Blerina Kllokoqi Rugova solli sfilatë si në përralla (Foto & Video)

Për të shpalosur këtë koleksion, disenjatorja Blerina Kllokoqi Rugova ishte kujdesur deri në detaje, ku jo vetëm koleksioni dhe prezantimi por edhe ve ...
‘Dardania’ rikthen Blerina Kllokoqi Rugovën, me sfilatën më të veçantë në vend (Foto)

‘Dardania’ rikthen Blerina Kllokoqi Rugovën, me sfilatën më të veçantë në vend (Foto)

'Dardania', është koleksioni i cili e rikthen pas një viti e gjysmë kreatoren e njohur shqiptare Blerina Kllokoqi Rugova, me një sfilatë ndër më të ve ...
Gresa Behluli si një princeshë! (Foto)

Gresa Behluli si një princeshë! (Foto)

Gresa Behluli është njëra ndër këngëtaret tona e cila po shkon bukur drejt sukseseve të saj. Përveç zërit dhe muzikës që ajo e bën, Gresa ka një p ...
Gili dhe Ilir Berani përcjellin djalin në mbrëmjen e maturës, ja si duket ai (Foto)

Gili dhe Ilir Berani përcjellin djalin në mbrëmjen e maturës, ja si duket ai (Foto)

Këngëtarja e famshme kosovare Gili mbrëmë e ka përcjellur djalin e saj, Redonin për mbrëmjen e maturës. Ajo ka postuar një fotografin në rrjetin so ...
Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)

Edhe një fëmijë i një politikani kosovar është bërë maturantë. Bëhet fjalë për vajzën e kreut të Nismës për Kosovën Fatmir Limajt. Leonita Limaj ...
Shikoni sa bukur duket vajza e Jakup Krasniqit në mbrëmjen e maturës (Foto)

Shikoni sa bukur duket vajza e Jakup Krasniqit në mbrëmjen e maturës (Foto)

Këto ditë keni parë shumë të rinj e të reja të cilët kanë shkëlqyer në mbrëmje të maturës e absloventiadë. Por në mbrëmjen më të rëndësishme për të ...
Lotina, vajza e Lutfi Hazirit definitivisht është maturantja më e bukur (Foto)

Lotina, vajza e Lutfi Hazirit definitivisht është maturantja më e bukur (Foto)

Vajza e nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri dhe këngëtares Mirvete Bajrami Haziri ka shëlqyer në mbrëmjen e saj të maturës ...
1 2 3 5 10 / 42 POSTS