Capital-T xhiro me Xherdan Shaqirin (Video)

Capital-T xhiro me Xherdan Shaqirin (Video)

Pink publikon foto barkun shtatzënë (Foto)
‘Shpresë për Shqipërinë’ – Duke dhuruar gjak ti bëhesh hero! (Video)

Xherdan Shaqiri është një ndër shqiptarët që na ka bërë shumë krenarë këto vitet e fundit. Futbollisti nga Zhegra e Gjilanit gjendet pikërisht në Prishtinë, duke shijuar pushimet e tij.

Capital-T ka postuar një video në instagram, ku bashkë me Xherdanin janë parë duke kaluar momente miqësie, dhe kënaqësie së bashku.

Që të dy janë duke korrur suksese fantastike njëri në futboll dhe tjetri në muzikë.

???⚡️ @shaqirixherdan

A video posted by Capital T (@truekapo) on

COMMENTS