Capital T vjen me UNO (VIDEO)

Capital T vjen me UNO (VIDEO)

Rrëzohen mbajtëset, persona të lënduar nga koncerti i Snoop Dog dhe Wiz Khalifa (Video)
Emocionuese: Reagimi i bebes kur e dëgjon për herë të parë nënën (Video)

Reperi i njohur kosovar, Capital T, ka publikuar projektin e tij më të ri, “UNO”.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur vetë reperi, ndërsa për muzikën “Strike Beatz”.

Klipi interesant është produkt i “Imagine Films”.

COMMENTS