Capital T publikon ‘GUCCI’ (Video)

Capital T publikon ‘GUCCI’ (Video)

Reperi i mirënjohur Capital T pa dyshim që këtë verë ka pasur kohë shumë të ngarkuar si gjithmonë. Reperi po vazhdon të befasojë pulikun me projekt

Reperi i mirënjohur Capital T pa dyshim që këtë verë ka pasur kohë shumë të ngarkuar si gjithmonë.

Reperi po vazhdon të befasojë pulikun me projekte të reja muzikore dhe së fundi ai solli në treg këngën ‘Gucci’

Disa ditë më parë, ai e lansoi atë vetëm në një video në rrjetin social Instagram, duke bërë të ditur që për këtë këngë ai është inspiruar nga marka e njohur ‘Gucci’ me të cilën pëlqen të vishet kohën e fundit

Ndërsa tani, ai ka publikuar këngën edhe në kanalin Youtube,vetëm në versionin audio, megjithatë fansat e tij kanë mundësinë ta dëgjojnë atë.

COMMENTS