Capital T merr mbështetje nga ‘krimineli më tërheqës në botë’, Jeremy Meeks (Video)

Capital T merr mbështetje nga ‘krimineli më tërheqës në botë’, Jeremy Meeks (Video)

Javë më parë, reperi i njohur Capital T publikoi projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim Cliqme dhe Koach2.0.'Across the world', titullohej kë

Javë më parë, reperi i njohur Capital T publikoi projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim Cliqme dhe Koach2.0.’Across the world’, titullohej kënga e tyre më e re, të cilën treshja në fjalë e sollën edhe me klip.

Kjo këngë është pritur mirë nga fansat e reperëve, ndërsa është shpërndarë shumë edhe në rrjetet sociale. Mbështetje për këtë projekt kanë dhënë edhe figurat publike nga showbizi ndërkombëtar.

Jeremy Meeks, i njohur ndryshe si ‘krimineli më i bukur në botë’, ishte bërë i famshëm pasi fotografitë e tij u publikuan disa vite më parë nga burgu.

I njëjti, ka publikuar së fundmi në rrjetet sociale një video, ku ka kërkuar mbështetje për këngën ‘Across the world’, ndërsa ka etiketuar edhe artistin shqiptar si një ndër interpretuesit e saj.

COMMENTS