Capital T dhe Mixey publikojnë këngën “Moj Hatixhe” (Video)

Capital T dhe Mixey publikojnë këngën “Moj Hatixhe” (Video)

Kënga e Dua Lipës dhe Sean Paul, edhe me klip (Video)
Tre shqiptarë në ‘Fast and Furious 8’

“Moj Hatixhe” është një nga këngët më të vjetra shqiptare.

Por një version më ndryshe është sjellë kësaj radhe nga Mixey dhe Capital T.

Dyshja kanë rikthyer këtë këngë së bashku me videoklip.

Në këtë klip ata janë shfaqur me veshje kombëtare, ashtu si nuk i keni parë asnjëherë.

COMMENTS