Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)

Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)

Ka kohë prej kur është paralajmëruar një duet mes Capital T dhe Granit Dërgutit. Kënga me titull 'Take A Shot' sapo është publikuar në kanalin YouT

Ka kohë prej kur është paralajmëruar një duet mes Capital T dhe Granit Dërgutit.

Kënga me titull ‘Take A Shot’ sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Ky projekt premton të jetë hit i verës ngase përmban plot ritëm, kurse tekstin e këngës e kishin shkruar vet këngëtarët.

Duetet mes këtyre reperëve tashmë janë bërë të shpeshta ngase dyshja kanë edhe dy këngë tjera së bashku.

COMMENTS