Capital T befasohet në veturë nga fansja, e përqafon atë (Foto/Video)

Capital T dhe Granit Dërguti vijnë me ‘Take A Shot’ (Video)
Andina Pura përfaqesuesja e Kosovës në ‘Miss Globe’, e veshur kuq e zi e me flamurin e Kosovës në duar mahnit botën (Foto)

Hip hop ylli shqiptar, Capital T, është shumë modest me adhuruesit e tij.

Ai gjithnjë shfaqet afër tyre, duke ua shprehur dashurinë.

Së fundmi pas një koncerti ai u befasua kur teksa ishte në veturë, një fanse e hapi derën, kurse Capital T pranoi përqafimin e saj me shumë dashuri.

Capital T ka falënderuar fansen për dashurinë e treguar, teksa la të kuptohet se ai nuk e ka problem që të ketë kontakt të tillë me adhuruesit e tij.

Capital T është një nga artistët më aktivë këtë verë me koncerte.

Capital T përqafohet nga fansja, e përqafon atë…

Posted by Telegrafi Magazina on Friday, August 11, 2017

COMMENTS